Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek mocy sygnału na masztach


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Spadek mocy sygnału na masztach

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale wystąpienie problemów z przegrzewaniem się modemów i spadkiem prędkości transferu, wzrostem pingu i wydłużeniem trasy śledzącej wiąże się z obchodami 20 lecia Orange Polska.

 

To miłe wiedzieć, że operator tak zachwala swój staż, ale nie jest miłe wiedzieć, że wsparcie na zgłoszenie jest "w większości wyjaśniane do 24 godzin".

 

Z okazji 20 lecia kolejna promocja, 20 GB za wysłanie SMS. Rozumiem, że rozdawnictwo w promocji czegoś, czego nie będzie można odebrać poprzedzone zostało kontrolowanym/niekontrolowanym *(niepotrzebne skreślić) utrudnieniem na łączach.

 

Obecnie pisząc tę wiadomość sprawdzam, że w tle miewam 105 KB/s, choć jeszcze przed 19:00 nie byłem w stanie otworzyć tej strony z powodu błędu oczekiwania SSL.

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Spadek mocy sygnału na masztach

Trochę za wcześnie na te spadki. Info jest na razie tylko w necie.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Spadek mocy sygnału na masztach

Zgłoszenie nic nie daje, ponieważ zostało zamknięte po 24 godzinach i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Sugestia z potwierdzenia zgłoszenia, abym zabrał ze sobą modem i telefon i udał się do salonu jest po prostu infantylna.

 

Przecież ja chcę zgłosić słabą jakość usługi na maszcie/masztach, więc masztów ze sobą nie zabiorę do salonu.

 

Zaczynam rozumieć obłęd ludzi, którzy opisują swoje kontakty z tym operatorem.

I współczuję.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Spadek mocy sygnału na masztach

Jak nie dostałeś odpowiedzi? Żadnego smsa?

Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Spadek mocy sygnału na masztach

A może to jednak:

https://www.telix.pl/operatorzy/lte/2018/03/networks-rozwod-orange-i-t-mobile/

 

Rzecznik Orange zdementował plotki :

https://twitter.com/RzecznikOrange/status/976389344087937024

 

Najlepiej będzie oczywiście zgłosić w sposób opisany w tym wątku

Anonim

Nie dotyczy

Spadek mocy sygnału na masztach


@MrNiktnapisał(-a)

A może to jednak:

https://www.telix.pl/operatorzy/lte/2018/03/networks-rozwod-orange-i-t-mobile/


Ale na czyja korzyść  dla Orange czy T-mobile ?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 0

Spadek mocy sygnału na masztach

Jest coś na rzeczy.

Dyskusja o problemach toczy się na Telepolis w wątku "[NetWorkS!] Budowa oraz konsolidacja sieci Orange i T-Mobile

 

Jestem jedną z ofiar czystek. Moja karta T-Mobile bez problemu łączy mnie z masztem NetWorks!, ale karta Orange, już nie.

To wyjaśnia dlaczego mam lagi. Do 12 marca karta Orange łączyła się z NetWorks!, który był moim najbliższym i najsilniejszym nadajnikiem, ale teraz już nie jest.

Teraz moim najbliższym nadajnikiem jest maszt oddalony dwukrotnie dalej, stąd mam większe zużycie prądu i gorący modem. Nie mam praktycznie możliwości połączyć się na niektóre porty protokołami szyfrowanymi, ponieważ pingi są zbyt wysokie.