Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sieć nadajników

Anonim

Nie dotyczy

Sieć nadajników

Byłem zdziwiony, że na trasie kolejowej CMK ze Śląska do stolicy, dwukrotnie straciłem zasięg w trakcie próby połączenia telefonicznego. Czyżby w lesie ktoś zniszczył "antenkę" Gustlika zatkniętą na Rudym 102? Nie zdziwiłbym się na bezkresach Puszczy Białowieskiej. W pracy to by żartowano żeby lepiej posmarować musztardą "antenkę" na berecie 😀

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Sieć nadajników

A jakim typem pociągu jechałeś?
Anonim

Nie dotyczy

Sieć nadajników

@Piotrekk85  ze Śląska do Warszawy to pewnie @Anonim  towarowym z węglem jechał 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Sieć nadajników

Temat rzeka, zasięg w różnej maści "pociągów/wagonów" jest wydaje mi się każdemu znany 🙂 trzymajmy się wątku głównego 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Sieć nadajników

No ale w pendolino na CMK zasięgu już za zagłębiem od Opoczna prawie wcale nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Sieć nadajników

@Anonim , dawniej cmką żeśmy z Łaz wspomagali tamtejszych maszynistów, ale to było kiedyś. Teraz pendolino i troszkę lasu, więc trzeba smarować wierzchołki drzew.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Sieć nadajników

Nie było wifi? Pewnie źle trafiłeś 😉

Na bezprzewodowy internet w flagowych pociągach PKP Intercity ED250 zwanych Pendolino pasażerowie musieli poczekać kilka lat. W grudniu 2018 roku z wielką pompą ogłoszono uruchomienie usługi w dwóch składach z 20 posiadanych p... Pasażerowie się ucieszyli, bo instalacja WiFi w pendolino umożliwiłaby w miarę normalne korzystanie z sieci w tych pociągach – niestety, ich konstrukcja staje na przeszkodzie falom radiowym, sprawiając że zasięg sieci komórkowych wewnątrz jest nie najlepszy. 

Tutaj całość: https://www.rp.pl/Koleje/190209944-WiFi-w-Pendolino-jak-loteria-PKP-IC-nie-podaje-z-wyprzedzeniem-na...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Sieć nadajników

Wifi to nie sieć komórkowa. Repeterów nie robią.
Anonim

Nie dotyczy

Sieć nadajników

@bluesmanniak , chciałem gadać na tradycyjnym tel. komórkowym i po pierwszym zerwaniu, zacząłem przypatrywać się poziomowi zasięgu Orange. No cóż, byliśmy w lesie z siecią #1 Emotikon: Mrugający A na smartfonie króciutko zerkałem na nowinki w NO i wyłączałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Sieć nadajników

Trzeba jechać tradycyjnymi wagonowymi 😉