Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaba jakość internetu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Słaba jakość internetu

@Piotrekk85Jak już to do WIFI a nie Neostrady.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słaba jakość internetu

Nie, chodzi mi o dane rejestracyjne Neostrady.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Słaba jakość internetu

nie ma opcji żebym podawał komuś dane do Neostrady. Do centrali nie wiem ile mam, mieszkam na wsi i zapewne dość daleko, ale połączenie bylo kiedyś bardzo dobre... smialem sie z rówieśników że siedzą na internecie z plusa i jak u nich domownik wlaczy wifi to są opoznienia w grach a 3tyg temu sam zaczalem tego doswiadczac. 😜 Internet strasznie zwolnił dzisiaj rano, już do 7kbps po czym przestal dzialac, brak synchronizacji xdsl jakis problem na linii, zapewnili mnie w bok ze juz sie tym zajmują (w sensie sprawdzaja stan sieci i jakosc a jutro odezwie sie technik)


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Słaba jakość internetu

Wygląda na to, że na linii/na centrali pojawił się jakiś problem czego początkowym objawem był zaniżony transfer, a końcowym całkowity brak synchronizacji.Jeśli zgłosiłeś problem i dostałeś informacje, że sprawa jest przekazana do techników trzeba zaczekać na realizację.Daj znać po naprawie czy problem został w pełni rozwiązany i czy po przywróceniu synchronizacji transfer się poprawił.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Słaba jakość internetu

Był wczoraj technik sprawdzić czy jest internet. Mówił, że źle coś podpieli. No i wszystko spoko... do czasu. Około 1 w nocy jak kończyłem ostatnią gierke zaczął sie robić problem, dzisiaj nie sprawdzałem, a na telefonie to zawsze ten internet mi słabo chodził. Sprawdze dzisiaj jak śmiga i dam ostateczną odpiwiedź

Anonim

Nie dotyczy

Słaba jakość internetu

@15kr4A jak wyglądały statystyki DSL po naprawie ?