Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 68
  • 206
  • 0

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

Piszę w bardzo pilnej sprawie - wczoraj konultant sprzedażowy/dealer/jakkolwiek się to zwie wprowadził moje zamówienie na światłowód. 

 

W dniu dzisiejszym byli już montować światłowód u sąsiadów piętro wyżej. Jutro o 8:30 będą nawet u sąsiada naprzeciwko. A u mnie nadal wisi status "czekaj na kontakt z Orange, umówią się na termin".

 

Naprawdę, nic się nie da zrobić w tym temacie, skoro technik już po raz drugi jutro będzie u nas w bloku?

 

Wydaje mi się to bardzo dziwne i niezrozumiałe. Naprawdę nie da się tego przyspieszyć? 

 

Będę wdzięczny za pomoc. 

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5459
  • 184

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

Niestety, technicy mają swoje sloty czasowe na instalacje. Muszą wyrobić się w 3 godziny i mają umówionego następnego klienta, który też czeka. Gdzie zamawiałeś usługę ? Salon, www, telefon ?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 68
  • 206
  • 0

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

@Arti_Kn_Pl no dobra, ale jutro o 8:30 technik będzie u sąsiada, na serio tego nie kminię. Dzisiaj był u nas w bloku przez cały dzień...

 

Usługa była zamawiana tak jak mówię u handlowca, bo nie jest jeszcze oficjalnie dostępna przez www. 

A tak przy okazji - skoro mają się skontaktować w ciągu 3 dni to tego przestrzegają? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5459
  • 184

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

U jakiego handlowca ? Przez telefon ? Oni nie wprowadzają bezpośrednio zamówień do systemu tylko przekazują dalej i dopiero następuje kontakt w celu umówienie. Jeśli zamawiasz w salonie następuje od razu umówienie. Pozostaje czekać na kontakt.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 68
  • 206
  • 0

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

A ja wiem u jakiego? 🙂 Był u nas 3 miesiące temu, zbierał deklaracje, które jak stwierdził "wczoraj zamienił na zlecenia do realizacji" - telefonicznie. 

Ani przez internet ani w salonie nie zamówię, bo oficjalnie będzie to widoczne w systemie sprzedażowym internetowym i salonowym po 21.III. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5459
  • 184

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

System jest jeden. Więc albo jeszcze brak testlabu i brak gotowości sprzedażowej, albo ściemnił żeby u niego zamówić, a tu dodatkowo czekasz w kolejce do wprowadzenia do systemu. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 68
  • 206
  • 0

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

Możesz sobie sprawdzić lokalizację mogę podać na priv - wiem jedno - u 4 sąsiadów internet już działa, jednego podłącza jutro. A przez internet i na infolinii mają info, że zamówić nie można. Także tego. 

Dla mnie to trochę absurdalne. Bo przecież mogliby te wszystkie adresy zrobić jednego dnia. 

 Mam nawet ten durny numer TEL zamówienia. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12956
  • 53217
  • 617

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

@grrigor  skoro instalacje już idą pelna para, to może decyduje kolejność wprowadzenia zamówień, a co za tym idzie brak wolnych slotów dla technika w tym tygodniu? Bez tego odznaczonego w systemie ( a jest na to limit dzienny) nic nie zrobisz, bo norma jest...nie  ma wolnych terminów, technik nie przyjedzie, bo zlecenie się nie przeprocesuje i nie wyjdzie do technika. Bez zlecenia nie uruchomisz, czyli trzeba czekać na wolne terminy 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu


@grrigornapisał(-a)

Możesz sobie sprawdzić lokalizację mogę podać na priv - wiem jedno - u 4 sąsiadów internet już działa, jednego podłącza jutro. A przez internet i na infolinii mają info, że zamówić nie można. Także tego. 

Dla mnie to trochę absurdalne. Bo przecież mogliby te wszystkie adresy zrobić jednego dnia. 

 Mam nawet ten durny numer TEL zamówienia. 


Ale kojarzysz też taki tekst: "Ktoś musiał zrobić doniesienie na Józefa K...."?

Na wszystko jest jakieś racjonalne(?) wyjaśnienie.

Trzymam kciuki żebyś nie czekał zbyt długo. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 68
  • 206
  • 0

Przyspieszenie realizacji zlecenia na instalację światłowodu

@j131  - "Proces" - F. Kafki - początek, jeśli dobrze kojarzę. Wiesz, nie mam do nikogo pretensji, zapewne handlowiec wprowadzał adresy i zamówienia jak leci, a dziś już brakło terminów. Spoko, rozumiem. 

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to ja wychodziłem od A do Z światłowód na naszym nowym osiedlu, a jeszcze się okaże, że dostanę ostatni...

 

Mam tylko nadzieję, że te 3 dni kontaktu z technikiem, o których piszą w statusie są realne 😉