Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przerywanie danych komórkowych


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Przerywanie danych komórkowych

Witam. Od jakiegoś czasu przerzuciłem się na samsunga s24+ i mam problem z danymi komórkowymi (internetem). Mianowicie korzystam z internetu na karcie nr 1 przez 5-15 minut i później przerywa transmisję dopóki nie przełączę na internet z karty nr 2. Ktoś wie o co chodzi? Może w ustawieniach telefonu coś zmienić?

5 ODPOW. 5

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10699
  • 94

Przerywanie danych komórkowych

Cześć @tomekzalewski99 

Czy w smartfonie masz aktualne oprogramowanie? Próbowałeś ponownie uruchomić urządzenie? Czy próbowałeś zresetować ustawienia sieciowe? Pamiętaj, że zresetowanie ustawień sieciowych spowoduje wyzerowanie ustawień Wi-Fi, Bluetooth i innych ustawień sieciowych.

@tomekzalewski99zerknij do tego linka z supportu Samsunga Jak rozwiązać problemy związane z przesyłaniem danych komórkowych https://www.samsung.com/pl/support/mobile-devices/how-to-troubleshoot-mobile-data-issues/

Jeszcze zerknij do tego linka tam był podobny problem tylko z modelem S20+ Samsung S20+ przerywa internet podczas tramsmisji danychhttps://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/samsung-s20-przerywa-internet-ppdczas-t...

Jeszcze zastanawiam się nad kartą SIM czy jest z nią problem. Czy próbowałeś tą karte sim przełożyć do drugiego slotu w smartfonie i sprawdzić czy internet działa prawidłowo

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 7081
  • 52

Przerywanie danych komórkowych

Czy są jakieś zależności typu: zrzuca sieć 5G do LTE i połączenie jest zamrożone?

Czy znika ikona przesyłania danych czy połączenie sieciowe jest zestawione ale nie działa transmisja danych?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5813
  • 23653
  • 198

Przerywanie danych komórkowych

@tomekzalewski99

Po czym poznajesz że przerywa? Może masz słaby zasięg po prostu?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13731
  • 56475
  • 667

Przerywanie danych komórkowych

@tomekzalewski99 Porównaj obie karty, czy są tego samego typu (czy pierwsza nie jest starsza), zamień miejscami na testy i używaj tej przerywającej ze slotu 2, zobaczysz czy działa tak samo.

Sprawdź czy karta nr 2 przerywa  tak samo i zweryfikuj zasięg na apce pomocniczej NetMonster


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2155
  • 12158
  • 54

Przerywanie danych komórkowych


@tomekzalewski99napisał(-a)

Witam. Od jakiegoś czasu przerzuciłem się na samsunga s24+ i mam problem z danymi komórkowymi (internetem). Mianowicie korzystam z internetu na karcie nr 1 przez 5-15 minut i później przerywa transmisję dopóki nie przełączę na internet z karty nr 2. Ktoś wie o co chodzi? Może w ustawieniach telefonu coś zmienić?


Slot SIM 1 może źle łączyć, lub kartą SIM felerna, tak w ciemno diagnozy się nie zrobi, zamień karty SIM miejscami 😎