Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przełączanie pasm na nadajniku bts

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 760
  • 2591
  • 0

Przełączanie pasm na nadajniku bts

@j131  No to nic pozostaje mi patrzyć po wskaźnikach i poprawić parametry i na oko mnie więcej ustawić tak jak przebiega linia z btsearch od nadajnika do domu i to akurat dobrze że jest taka możliwość.

 

ffff.png

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5628
  • 22841
  • 190

Przełączanie pasm na nadajniku bts

Jakby co to azymut masz podany... Jeśli zależy Ci na ustawieniu dokładnie na tej linii (co raczej będzie sztuką dla sztuki), to weź kompas i ustaw antenę na ten azymut według kompasu.

https://www.youtube.com/watch?v=QWSEQ26yBBs

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 760
  • 2591
  • 0

Przełączanie pasm na nadajniku bts

@j131  Dzięki za radę 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 760
  • 2591
  • 0

Przełączanie pasm na nadajniku bts

@ketrasaArtur  Chciałbym podziękować Tobie i innym za cenne wskazówki 🙂 przetestowałem wszystkich operatorów i wybrałem operatora na p nie wymienię pełnej nazwy bo to forum orange. 🙂 Wybór padł na tego operatora ponieważ inni operatorzy nie mieli agregacji 4 pasm tylko mieli 2 pasma a to też ma znaczenia jeśli chodzi o prędkość. 🙂 Mam 1800+2100+2600 agregację i osiągam przeważnie 100 mb/s  i upload 3 ale jak nie jest nadajnik przeciążony  🙂 ale jestem teraz w mieście i łącze się z chmury to na sd i hd  4 kamery chodzą płynnie bez zacięć i nagrywa się na hd i nagrania też są bez zacięć widocznie pobieranie miało tu znaczenie a nie upload. 🙂