Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zasiegiem

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z zasiegiem

Nie wiem - mam stracha by nocą wychodzić bo nożownik na osiedlu. Choć podobno złapali.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Problem z zasiegiem

@Piotrekk85 To zamykaj oczy jak chodzisz nie zobaczysz nożownika i po strachu (który ma podobno wielkie oczy)

P.S

 Odpowiadam jak jest nocą: ciemno....


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 1

Problem z zasiegiem

Nie mysle ze to wina cmentarza bo mieszkam tu 4 lata i nie zauwzylam nigdy spadku zasiegu w okolicach S. Zmarlych

 Ale.dodam ze wieczorami faktycznie jest trovhe lepiej.. troche bo w dzien nie ma zasiegu prawie wcale. Najblizsze nadajniki pokazuje mi Tulawki I Setal i tu i tu mam 3 km..

Jakos przez 4.lata wszystko bylo ok. 

A teraz traga. Myslalam.ze to moze wina tel. Ale na routerze jest tak.samo... wszystko sie tnie.. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Problem z zasiegiem

@jusssta23 O ile na obciążenie Nadajników nie masz wpływu i na odbiór na telefonie również, to odbiór na modemie możesz polepszyć za pomocą anteny zewnętrznej, jeśli masz wyjścia na taką antenę w modemie. Wiem, zamieszanie z instalacją i dodatkowy koszt, ale zasięg odbioru lepszy (zaznaczam, że to nie poprawi  strat i kłopotów z obciążeniem BTS-ów) i  ukierunkujesz odbiór w stronę lepszego nadajnika (może lepiej wyposażonego w częstotliwości pracy)


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 1

Problem z zasiegiem

Wyglada na to ze sąsiad  zainstalowal u siebie wzmacniacz GSM i skutecznie zaglusza mi zasieg 😞 

 

________________

* Wyciągnięto treść ze spoilera – moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z zasiegiem

Prawo do instalowania i użytkowania wzmacniaczy sygnału, zwanych popularnie repeaterami GSM lub wzmacniaczami GSM, mają wyłącznie operatorzy telekomunikacyjni. Zgodnie z obowiązującym w Polsce przepisami, osoby fizyczne i podmioty gospodarcze, które samodzielnie instalują i używają repeaterów, czynią to bezprawnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

Problem z zasiegiem

@jusssta23 

@byczyn_86słusznie napisał. Możesz to zgłosić do UKE. Przyjadą, pomierzą, mandat wlepią jeśli używa czegoś niezgodnego z prawem i każą zdeinstalować. Słyszałem o takim przypadku...