Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby zasięg (brak zasięgu)


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Słaby zasięg (brak zasięgu)

Od lipca 2020r. przedłożyliśmy umowę, bo Pani zapewniała, że zasięg się poprawi, bo są pracę nad nowymi antenami/nadajnikami.

We wczesniej umówię już było ciężko... 

A teraz to jest dramat. Połączenia się urywają i przerywa.. A dodatkowo teraz internet w telefonie jest bardzo Powolny, niemal nie wczytyje pojedynczej strony.. Ponadto wifi domowe też znacznie zwolniło i nie da się ani dzwonić ani skorzystać z internetu.. 

Wykonywalismy telefony do Orange, ale nas zbywano. Nie chce takiej męczarni przez jeszcze prawie 2 lata. Za do ja płacę.. To przedłużenie umowy było wielkim błędem.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji? 

 

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Słaby zasięg (brak zasięgu)

@agbernn mozesz napisac pismo do Orange, w ktorym opiszesz wystepujace u Ciebie problemy z jakoscia uslug.

Adres do korespondencji

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

Nie spdziewalbym sie jednak ze Orange w odpowiedzi zaproponuje rozwiązanie umowy.

Dodatkowo mozesz napisac do UKE https://www.uke.gov.pl/kontakt/

i rowniez opisac sprawe. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Słaby zasięg (brak zasięgu)

@agbernn to @byczyn_86 zaproponował jedno z rozwiązań. Ja zaproponuję sprawdzenie lokalizacji nadajników, np:

http://beta.btsearch.pl/

Przynajmniej po uzyskaniu lokalizacji nadajników będzie można spróbować do routera podłączyć anteny zewnętrzne i może z innego nadajnika uzyskać lepsze parametry internetu.

Przy znanej Twojej lokalizacji, przynajmniej miejscowość, ulica można by coś więcej podpowiedzieć.

Rozwiązanie umowy z winy kiepskiej jakości zasięgu raczej nie wchodzi w grę. Musiało by nie być całkowicie zasięgu. Jeżeli Ty zerwiesz umowę, to zostanie naliczona karą umowna i po przedłużeniu umowy może być sporą.

Kilka lat temu też miałem podobną sytuację do Twojej, ale po zakończeniu prac na nadajniki internet zaczął śmigać aż miło. Może warto poczekać cierpliwie.