Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zasiegiem

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 1

Problem z zasiegiem

Ostatnio mam fatalny zasieg w okolicach Dywit, kiedys wszytsko hulalo LTE jak w centrum miasta a teraz nawet zasiegu nie mam czasem.. 😞 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 1

Problem z zasiegiem

Wyglada na to ze sąsiad  zainstalowal u siebie wzmacniacz GSM i skutecznie zaglusza mi zasieg 😞 

 

________________

* Wyciągnięto treść ze spoilera – moderator Kinga

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z zasiegiem

Za dużo ludzi na cmentarzu i w okolicach. Poczekaj tydzień.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z zasiegiem

@jusssta23 może być awaria nadajnika, prace konserwacyjne, rozbudowa albo duże obciążenie nadajnika.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Problem z zasiegiem

@jusssta23  Jest jeden maszt Orange  w okolicy na północ od centrum  (około 1km)  po drugiej stronie miasta niż cmentarz. Przypuszczam, ze niestety jest bardzo obciążony i może niestety ledwo się wyrabiać z obsługą sieci-nie obsługuje LTE, a tylko GSM900

Drugi mniej więcej w tej samej odległości na południe ma LTE ( i wszystkie częstotliwości) i współdzielony z T-... Przypuszczam, że do niego się właśnie łączysz...Zerknij na beta.btsearch.pl i zorientujesz się w sytuacji...

Anonim

Nie dotyczy

Problem z zasiegiem

@jusssta23  zgłoszenie telefoniczne zrób, bok może zlokalizować nadajnik z którego korzystasz, może ma usterkę, bo to raczej nie przeciążenie sieci ☺


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Problem z zasiegiem

@jusssta23 nadajnik w okolicach Dywity jest mocno przeciążony w zakresie LTE jak i UMTS. Ten nadajnik ma spory teren do pokrycia. Obsługuje LTE 800, 1800, 2100, 2600 ; UMTS 900, 2100, Niestety brak planów na rozbudowę obecnego nadajnika lub dostawienie w okolicy nowego nadajnika.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z zasiegiem

TO NIE JEST ŻADNA AWARIA. Nadajnik znajduje się przy dużej nekropolii, mamy szczególny czas w roku. Za tydzień lub dwa będzie ok.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Problem z zasiegiem

@jusssta23 Czy to gorsze działanie jest całodobowe czy okresowe zależnie od natężenia ruchu na nekropolii w godzinach dziennych jak sugeruje @Piotrekk85 ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z zasiegiem

Nie wiem dokładnie, mieszkam po drugiej stronie Olsztyna. Poza tym doliczcie to, że sporo dzieci ma zajęcia zdalne a w Dywitach nie ma wielu łącz stacjonarnych u wszystkich operatorów.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Problem z zasiegiem

@Piotrekk85 Jesteś w rejonie, więc masz lepszy pogląd na sytuację. Twoje wyjaśnienia zdają się logiczne i prawdopodobne. Ciekawe jak jest nocą?