Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.

Cześć, mam problem z połączeniem ViLTE. Dzwoniąc tą funkcją z telefonu S22+ na M23 wszystko działa, natomiast w drugą stronę jest możliwość tylko połączenia głosowego. Obie komórki mają abonament.

Czy są jakieś ustawienia do sprawdzenia?

 

 

_______________

*Temat przeniosłem z działu "Abonament" i doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

21 ODPOW. 21

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.

@sherif14 smartfony Samsunga z serii M nie są w dystrybucji Orange, więc raczej nie mają gwarancji poprawności działania usług VoLTE, ViLTE. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53499
  • 621

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.

Ale na liście jest np. S7 edge a u mnie nie działa ani w jedną, ani w drugą stronę, a na M23 przychodzące połączenia ViLTE działają. I jak to rozumieć?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.

Znalazłem jeszcze taką listę. Wiem, że nie pochodzi bezpośrednio od Orange, ale...

https://gsmonline.pl/artykuly/to-te-smartfony-beda-wspieraly-darmowe-polaczenia-wideo-vilte-w-orange

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.

Zapytam jeszcze o S7. Jest wykazany na oficjalniej liście Orange, a u mnie nie ma możliwości połączeń video - czy można to jakość odblokować?

I jeszcze odnośnie M23 - dzwoniąc z S22 na M23 połączenia działają, ale jakość jest tragiczna. Przy połączeniu z M23 na S22 na emce można wybrać połączenie video, natomiast na esce pojawia się przychodzące zwykłe połączenie głosowe.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 39
  • 107
  • 1

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.

Popatrz dokładnie na tę listę. Nie ma wsparcia ViLTE dla S7

 

ProducentModelVoLTEWiFi
Calling
VoLTE
roaming
ViLTESMSoIP
SamsungGalaxy S7TakTakNieNieNie
SamsungGalaxy S7 EdgeTakTakNieNieNie

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13028
  • 53499
  • 621

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.

@WaszUżytkownik Zobacz czy masz aktywne VoLTE w Ustawieniach telefonu =>Połączenia =>Sieci komórkowe


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 39
  • 107
  • 1

Problem z wykonaniem połączenia wideo (ViLTE) z Samsunga M23. Przychodzące działają.

To pytanie do mnie? Ja odpowiadałem na ostatni post. W moim S7 działa wideo, ale przez starszą usługę bodajże UMTS.