Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z uruchomieniem usługi WiFi calling na iPhone XS MAX na nowym numerze na kartę


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z uruchomieniem usługi WiFi calling na iPhone XS MAX na nowym numerze na kartę

Post wydzielony z tematu "Problem z uruchomieniem usługi WiFi calling na iPhone 7 plus" - moderator Wojciech.

 

Witam serdecznie , wczoraj kupiłem starter Orange Free doładowałem konto i chciałem uruchomić usługę WiFi Calling na Iphonie XS MAX , lecz niestety uruchomienie nie powiodło się "Aby pozwolić na rozmowy przez WiFi na tym koncie, skontaktuj się z Orange". Proszę o pomoc bo z tego co wiem WiFi Calling działa w ofercie na kartę.Ogólnie przeszedłem z sieci PLAY , na której nie narzekałem na zasięg ,aktualnie w Orange odnoszę wrażenie ,że zasięg jest gorszy na telefonie pokazuje mi 2 kreski nieraz jedną,nieraz pokazuje mi 3G. W sieci PLAY w moim miejscu zamieszkania nigdy mi nie pokazywało 3G , a dodam że mieszkam w mieście. Proszę o pomoc

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z uruchomieniem usługi WiFi calling na iPhone XS MAX na nowym numerze na kartę

Kupiłeś nowy starter czy przenosiłeś numer z Play? korzystasz z wifi calling w Polsce czy za granicą?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z uruchomieniem usługi WiFi calling na iPhone XS MAX na nowym numerze na kartę

Kupiłem starter w salonie Orange ,a WiFi calling nie chce mi działać. Wyskakuje komunikat "Aby pozwolić na rozmowy przez WiFi na tym koncie, skontaktuj się z Orange".


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z uruchomieniem usługi WiFi calling na iPhone XS MAX na nowym numerze na kartę

To napisz na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Problem z uruchomieniem usługi WiFi calling na iPhone XS MAX na nowym numerze na kartę

ok napisałem poprzez czat , usługa już działa .Konsultant napisał ,że usługo była źle aktywowana.