Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z siecią czy kartami SIM?

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Problem z siecią czy kartami SIM?

7 marca w Białymstoku - to samo. 8 marca przełożyłem kartę do innego telefonu i połączenie mam - co jakiś czas, a potem nie da się łączyć. Tak samo z wysyłaniem kodów USSD - casem poznaje i daje odpowiedź, a czasem stwierdza, że kod jest błędny.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Problem z siecią czy kartami SIM?

U mnie ten sam problem. W jednym telefonie nagle nie będzie działać żadna karta sim orange a z innych sieci tak. Oczywiście ta sama karta orange na innym telefonie działa. Tak jakby nagle telefon dostał blokadę na sieć orange.
Nikt nie pomoże? Czy to znaczy że nie chcą nas w orange?

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 5
  • 1

Problem z siecią czy kartami SIM?

Sorki, faktycznie źle wpisałam, problem zadział sie w tel Samsung S5610, jakiś tydzień po zdjęciu Simlocka.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z siecią czy kartami SIM?

@Kaem84, brak próby pomocy nie świadczy o braku zainteresowania. Widocznie problem jest już diagnozowany, stąd cisza w eterze. Zauważyłem że problem się powtarza (również tutaj) , więc @Artur, @Piotrek ...wiecie coś moze w tej kwestii? Jest możliwość podpytania się techników, co może być powodem problemów? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 1

Problem z siecią czy kartami SIM?

Mogę cię zapewnić że nikt nie interesuję się naszym problemem. Byłem w salonie Orange i pisałem na Facebooku do Orange i w obu przypadkach Dostałem odpowiedź że to wina telefonu. Ciekawe jak zbiorowo nagle kilka telefonów zepsuło się w ten sam sposób.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z siecią czy kartami SIM?


Kaem84 napisał(-a):
Mogę cię zapewnić że nikt nie interesuję się naszym problemem. Byłem w salonie Orange i pisałem na Facebooku do Orange i w obu przypadkach Dostałem odpowiedź że to wina telefonu. Ciekawe jak zbiorowo nagle kilka telefonów zepsuło się w ten sam sposób.

@Kaem84 Trochę dziwna sprawa ja mam taki sam telefon Samsung 5610 bez brandu i działa z każdą karta prywatnie używam, z karta T-mobile na abonament a dzisiaj sprawdzałem z karta Orange tez działa bez problemu.A problem jest dla serwisu Samsunga, a nie do Orange.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z siecią czy kartami SIM?

Na pewno w chwili obecnej nie ma ogólnopolskiej awarii, która mogłaby powodować podobne problemy. Za to może być tak, że pojedyncze nadajniki nie działają jak należy. Tutaj w takich sytuacjach nie możemy pomóc.

 

Jeśli po przełożeniu karty do innego telefonu jest podobny problem to zdecydowanie zachęcamy do kontaktu z doradcami (czat na stronie internetowej lub bezpłatne połączenie przez aplikację mobilną), którzy odnotowują każde zgłoszenie i mogą sprawdzić czy dla danej okolicy jest jakiś problem lub - dzięki Waszym zgłoszeniom - szybko go wykryć i naprawić. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z siecią czy kartami SIM?

Po przełożeniu karty do innego telefonu działa bez zarzutu. Telefon z kartą innej sieci też działa super. Ale mój telefon z żadną kartą orange (próbowałam 4rozne karty orange) nie działa. O co chodzi zatem? To nie wina lokalizacji, skoro w innym telefonie wszystko działa.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problem z siecią czy kartami SIM?

@DorotaPomorskie, wpisz w telefonie kod *#06# i sprawdź nr imei telefonu. Jeżeli wyświetlą się same zera, znaczyć to będzie, że w aparacie podczas likwidacji simlocka uszkodzono część danych urządzenia odpowiedzialnych za powyższy numer. Konieczne będzie podejście do najbliższego serwisu GSM i odtworzenie nr imei...ten problem bardzo często generuje błędy w działaniu kart sim.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z siecią czy kartami SIM?

nie moge wykonac polaczenia wyslac smsow transmisji danych tez nie ma co robic?