Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powolne popc


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

Powolne popc

Dlaczego inwestycje popc są tak mocno opóźnione? Popc 2 miał byc do 2020 roku a popc 3 2021. Nexera ma tylko 18% adresów podłączonych.

5 ODPOW. 5

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Powolne popc

Już był wątek na ten temat. Dużo spóźnienia jest ze względu na epidemię i mniejsze moce przerobowe


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

Powolne popc

co to znaczy mniejsze moce przerobowe? Też nie rozumiem dlaczego nexera podłącza gminy a  niektore małe wioski nie są w planach.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Powolne popc

Projekt dla Obszaru Warszawskiego Wschodniego i Warszawy, obejmujący moje nieszczęsne osiedle (a faktycznie tylko nie moją część), ma datę zakończenia 31.07.2020 (wg. infornacji z https://www.orange.pl/view/popc). Wczoraj jeszcze się uwijali przy szafkach, dzisiaj już nikogo nie widziałem. Tak jakby skończyli. Dostali przyspieszenia!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

Powolne popc

Odpowie ktoś?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Powolne popc

Cześć. Ja od wczoraj powinienem mieć w domu FTTH. Dostałem maila zwrotnego z przesunięciem terminu zakończenia mojej inwestycji na styczeń 2021 i notkę, że wykonawca złożył wniosek o kolejne przesunięcie terminu oddania o 3 miesiące w związku z trudnościami wykonawczymi. Otrzymał zgodę zapewne z powodu epidemii i jej skutków. Może i w Twoim przypadku jest to samo. Wyślij formularz zgłoszeniowy z ponownym zapytaniem o termin oddania POPC. Ja odpowiedź otrzymałem po kilku dniach