Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2

Witam,

 

Mój dom znajduję się na liście POPC2. Jednak, jakimś cudem zostałem pominięty przy przyłączeniu do sieci światłowodowej pomimo, że najbliżsi sąsiedzi są podłączeni do światłowodu. Badajac spawe, zauważyłem, że na liście POPC2 na moim adresie zostały załączone złe współrzędne. Pani z głównego salonu orange zajmującą się takimi sprawami nie umie mi podać konkretnych informacji. Wszędzie podawałem tą informację o błędzie ale bez odzewu. Zostaję chyba jedynie pisemna reklamacja. Niestety jestem troche rozczarowany jakością pomocy którą dostałem od Orange. Nawet nie ma podanego adresu mailowego gdzie mógłbym opisać sprawę tylko trzeba takie rzeczy wysyłać archaicznym listem w XXI do firmy telekomunikacyjnej...

 

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2

W Orange nie ma mozliwosci kontaktu przez maila. Niestety trzeba listownie taki rzeczy zalatwiac. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2

Cześć,

 

Mój dom też się znajduje na tej liście, a jeszcze się muchy nie ganiają za inwestycją, która ma termin oddania do użytku lipiec br. Wyjaśniam sprawę krok po kroku, ale wiem, że w związku z sytuacją panującą od początku roku inwestycje baaaardzo spowolniły. Pisz, reklamuj i zalecam cierpliwość, bo na POPC nie ma mocnych


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2

Inwestycja już została oddana ?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2

Dowiedziałem się jedynie, że nia ma podanego czasu na przyłączenie... Najbliżsi sąsiedzi już od jakiegoś czasu już mają. Niedawno Orange robiło dalsze przyłączanie w innej części miejscowości. Gdzie dzwoniłem do Orange to "nikt nic nie wie" Czy inwestycja została oddana to nie mam pojęcia. Z projektu wygląda, że do konca lipca


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2

Przed covidem były duże opóźnienia, teraz jeszcze większe. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2

@marcin777 Popytaj sąsiadów o kontakt z przedstawicielem Orange który z nimi się kontaktował w sprawie podłączenia. Jeśli jest taka osoba z imienia i nazwiska i ma numer telefonu to skontaktuj się z nią. Jeśli jest rozgarnieta to być może uda jej się coś zadziałać... Ale pamiętaj że korporacje to korporacje i tu zaczyna się inna logika...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2


@spironapisał(-a)

@marcin777 Popytaj sąsiadów o kontakt z przedstawicielem Orange który z nimi się kontaktował w sprawie podłączenia. Jeśli jest taka osoba z imienia i nazwiska i ma numer telefonu to skontaktuj się z nią. 

 


Dobra rada. To jest chyba najszybszy sposób. Dzwonienie do infolinii gdzie konsultant z drugiego krańca Polski w życiu nie słyszał o twojej miejscowości to tylko strata czasu i nerwów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pominięcie adresu w połączeniu do światłowodu. Dom ZNAJDUJĘ się na liście POPC2

Warto napisać na dedykowaną skrzynkę https://www.telko.in/cppc-tworzy-kolejna-mape-bialych-plam-internetowych polecam