Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie do światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9902
  • 85

Podłączenie do światłowodu

@adamczyzewskiw kwestiach technicznych pomoże Ci @agat13 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 75
  • 0

Podłączenie do światłowodu

  • @agat13 Cala okolica jest okablowana napowietrznie. Najblizej są 2 skrzynki OPP - z 300m w jedna strone dzialki wzdluz ulicy Nadarzynskiej  i ze 200m w druga strone przy ulicy Wesolej. Rozmawialem z sasiadami, byla informacja od Orange, skladali wnioski i dostal kazdy kto chcial. 

    A ja przedreptalem cala okolice zeby stwierdzic ze wlasnie odcinek Nadarzynskiej miedzy Grudowska a Wiatraczna jest biala plama na mapie. 

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 75
  • 0

Podłączenie do światłowodu

Te 300m w jedna i druga strone to nawet sa chyba przelacznice. OPP moze byc jeszcze blizej ale nie wiem za mocno jak je zlokalizowac

 

40099DBD-FF4B-4EF6-8D6C-E3EF4DF81DFE.jpeg

 

________________
* Wstawiłem grafikę dodaną jako załącznik – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Podłączenie do światłowodu

@adamczyzewski Za to ja wiem prawie wszystko...

Na mapie zasięgu Nadarzyńska 8 ma dostęp do FTTH. Do Twojej posesji jest podbudowa słupowa, więc.....

Pisz konkretnie o dorejonizowanie w nawiązaniu do sieci z której zasilany jest budynek nr 8 i opisz dokładnie ile i przy jakich posesjach stoją słupy telekomunikacyjne po Twojej stronie ulicy. To jest do wykonania. Dodatkowym atutem będzie jak zbierzesz popyt od sąsiadów z numerów parzystych pomiędzy 8, a Twoim...Dołącz mapkę z zaznaczonym Twoim domem, słupami, instalacjami FTTH od nich do posesji np 8 i zobacz gdzie biegnie już wykonana instalacja spod 8-ki. Zobacz i prześledź przebieg kabla podwieszonego od budynku 8 do puszki na słupie (podobnej jak na fotce) i zaznacz ją na Twojej mapie. 

Zbiorowy wniosek sąsiadów wzdłuż słupów będzie plusem...

Szanse na dorejonizowanie droga napowietrzną oceniam na duże...

Powodzenia

 

P.S.To jest przykład, gdzie widać dokładnie, że dobre rozeznanie w terenie i zawarcie odpowiednich informacji w podaniu o dorejonizowanie podnosi szanse na sukces...Samo puste pisanie, to tylko zgłoszenie popytu ad acta...Tu od razu zainteresujesz Inwestycje i pokazujesz, że koszty podłączenia są praktycznie znikome...byle miejsce na OPP było 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 75
  • 0

Podłączenie do światłowodu

Dzieki za pomoc. Do kogo pisac?  Swiatlowod Inwestycje?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Podłączenie do światłowodu

@adamczyzewski NIE. Normalnie na adres 

Orange Polska S. A.

ul. Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice 

Z dopiskiem "Inwestycje -dorejonizowanie" 

Pytaj jakby co...