Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie bezprzewodowe

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe

@AnonimNie widzę do nie pokoju wszystko jest OK Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe


jaryn napisał(-a):

@burebusek  namierzyć expertnet.pl skąd nadaje i odciąć zasilanie. Podejrzewam, że wtedy nie będzie widoczny. Swoją drogą po co rozsyłacz ma szyfrować połączenie.


@Anonim dał cynk na expernet, a skoro jest w pobliżu, to może mi @Anonim wyjaśnisz krok po kroku, jak to zrobić? Bo ja nie mam pomysłu i jestem zielony jak ufoludek. Uspokoił mnie @Anonim, tylko ten dysk Q nie daje mi spokoju. 

dysk lokalny Q.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe

@AnonimJuż wiem jak to zrobić z tym dyskiem Q wszystko zrobimy w poniedziałek lub wtorek OKEmotikon: Bardzo szczęśliwygłowa do góry Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekJa znalazłem coś na temat tej sieci co ci się wyświetla http://www.expertnet.pl/

Może wystarczy wyłączyć całkowicie sieć bezprzewodową i nie będzie widoczna żadna jeśli chodzi ci o to?


@Anonim, na FunBoxie mam Wi-Fi wyłączone od czasu problemów. Wymieniłem go w salonie, ale ten expernet na podglądzie ikonki nie pokazuje już innych punktów z zasięgu. Tylko on mi "wisi". Bez kabla Ethernet nikt nie powinien mi zakłócać mojego spokoju, jak sądzę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Połączenie bezprzewodowe

Dysk Q pojawia się przy próbie instalacji/reinstalacji/aktualizacji/odinstalowania Office lub kilku innych programów lub jest związanych z jakimś "podejrzanym oprogramowaniem". Z poziomu Windowsa może być problem by się do niego dostać, czasem przez linuxa jest łatwiej.
Tu wgranie czystego Windowsa nie zawsze rozwiąże problem, bo po formacie należy pobawić się partycjami. Konkretnych rad nie chcę udzielać przez NO z prostego powodu: bardzo łatwo coś zepsuć na kompie czego czasem może nie udać się naprawić.
Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe

@Anonim  jak ktoś się czuje zielonym ufoludkiem to ja nie pomogę, może powinien szukać innych ufoludków z sieciową manią prześladowczą. W zarządzaniu komputerem jest zarządzanie dyskami.  

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe

@Piotrekk85, dzięki za sugestie, bo po analizie skanowania Nortonem, coś jest na rzeczy.

@Anonim, chyba jakiś "ufoludek" mi pomoże. Czasem trzeba "prowadzić za rączkę", bo jeszcze nie słyszałem o idealnym geniuszu. Każdy dostał jakiś talent od ...dopowiedz sobie sam, by nie urazić czyjegoś światopoglądu.

@Anonim, jesteś moją nadzieją i podporą...mimo wakacyjnego leniuchowania-dzięki Ci bardzo. Wam też dziękujęEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe

@Piotrekk85Tylko zabawa z linux może przynieś więcej szkody niż z pod winpe z windows 

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe

Anonim

Nie dotyczy

Połączenie bezprzewodowe


jaryn napisał(-a):

Niech sobie ufoludek poczyta  https://tipy.interia.pl/artykul_12501,jak-usunac-dysk-q.html 


@AnonimFajny artykuł Emotikon: WściekłyA ten dysk Q można spokajnie ukryć a nie usuwać.