Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

Chcialem zapytac skad brac jawne informacje odnoscie rozbudowy sieci projektu popc2 , oczywiscie moj adres jest od dawna na listach natomiast mam inne pytanie. Co jakis czas wchodze na strone : https://uniaswiatlowodowa.pl/warszawski-zachodni/prazmow/instalacje

Sa tam podawane informacje,  natomiast co ciekawe ostatnio przybylo adresów z miejscowosci , których wgl tam nie podawano (np. Zawodne) Gdzie sprawdze konkretne informacje, w lutym konczy mi sie umowa nie miedzianke i niemam zamiaru juz z niej korzystać bo zwyczajnie sie nie nadaje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

@egzorcysta  i to podsumowałam w drugim poscie.. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

Na tej stronie podają co chcą, łącznie z błędami. Miałem przypadek gdzie dla mojego rejonu podali że podłączyli X gospodarstw domowych, co było ewidentnym błędem, po czym po kilku miesiącach to usunęli. Aktualizacja tych list jest również losowa, czasem kilka lat się tam nic nie zmienia.

 

Masz ten sam problem co większość ludzi odwiedzających to forum w związku z programami popc, chcesz się dowiedzieć mniej więcej kiedy będziesz podłączony. Nie ma obecnie sposobu żeby uzyskać takie informacje, jest 20 różnych portali, infolinii, mapek, a ostatecznie i tak się niczego nie dowiesz.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

Czyli klasyka orange 😄 trudno czekam do lutego , wtedy koniec umowy a jak do tego czasu nie zrobia swiatla to wezme lokalny bo jest dostępny. Dzieki za odp


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

@Marekspawacz Z tego co wiem, to rejon jest w zasięgu POPC2. Niestety brak terminu oddania do użytku. Z tego co udało mi się podpytać, to  się dzieje w rejonie.. Piaseczno się rozbudowuje (jeżdżę, to widzę ).Obecnie zasięg tylko dla Neo do 10Mb/sek


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

Wiem jak jest obecnie i mam juz tego dosyć,  to nie jest Internet dla rodziny tylko dla jednego uzytkownika


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

@Marekspawacz 

Z mojego doświadczenia wynika, że jednego dnia możesz zadzwonić do Orange (infolinia sprzedażowa i techniczna) i powiedzą, że dla twojego adresu światłowodu nie ma i nie jest planowany, a następnego dnia pojawi się jako dostępny.

Szkoda czasu. To są czary.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

@egzorcysta czary to by były, kiedy jednego dnia mówią, że nie ma możliwości, a drugiego umawiają wizytę montera..Tu poprawniej byłoby użyć "wróżenie z fusów"...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

@agat13 

Ależ ja właśnie o takim przypadku piszę 😉 Aby być ścisłym, różnica czasowa to było ok. 1 tygodnia, a nie dnia. Wiem, ponieważ to sąsiedni dom.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

@egzorcysta  i to podsumowałam w drugim poscie.. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Plany rzeczywiste a podawane na stronie

Temat do zamknieciam pozdraiwam