Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC2.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

POPC2.

o ile nie lata w niektórych przypadkach...

jeszcze trochę a będzie dekada jak walczę o włókno na moim osiedlu 😉 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 16
  • 0

POPC2.

Myślę że adresy które nie załapały się na POPC (2014-2020), przejdą na kolejny etap tego programu (2020-2025), więc niektórzy poczekają jeszcze parę lat


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

POPC2.

Nie będzie żadnego programu na te lata. Kolejny budżet jest na lata 2021-2027 o ile UE uchwali budżet na 6 lat.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53104
  • 616

POPC2.

Najgorszy w tym wszystkim jest brak informacji, a właściwie dezinformacja. W sprawie mojego "światełka" zasięgałem info w kilku różnych miejscach i każde podaje inna odpowiedź w sprawie terminu, a nawet tego, czy w ogóle się doczekam...najgorsza ostatnio otrzymaną odpowiedzią jest taka, która mówi, że moja ulica nie ma podbudowy teletechnicznej, więc wcale nie mam na co liczyć. Z poziomu biurka tak może to wyglądać, ale przecież ja mam Neo na kablu miedzianym, wykonane zgodnie ze sztuką i legalnie (choć nie bez kombinowania). Oznajmiam tedy "wszem i wobec", że jak tylko gdziekolwiek w "technicznym" pobliżu pojawią się OPP, dołożę wszelkich starań, aby i do mnie dotarło wreszcie "światło FTTH". Zaparłem się i tyle...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

POPC2.

Wszystko to co dotyczy POPC jest jawne. Zrozumcie, że program ma tak wielkie opóźnienia, że nikomu nie zależy na aktualizacji stron www ani odpisywaniu na setki maili dziennie. CPPC zajmuje się obsługą nowych konkursów - i trzeba to chwalić. A jak zmniejszy się zatrudnienie w administracji centralnej co jest planowane w ostatniej tarczy - to opóźnienia będą jeszcze większe.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

POPC2.

na moim osiedlu od lat nie widać żadnych ruchów mimo iż projekt miał się zakończyć w tym roku więc dla mnie jest to utopijne marzenie ściętej głowy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

POPC2.

A co samorząd robi w tej sprawie u Ciebie?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

POPC2.

u mnie nic 😞


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 100
  • 0

POPC2.

Pokaż szczegóły
 

U mnie na UKE pokazuje datę zakończenia na koniec przyszłego roku, a dostałem info od ISP że po wakacjach będę mógł się przełączyć. Ale jeszcze nic nie działają.

Anonim

Nie dotyczy

POPC2.

U mnie wczoraj wkładali kable do studzienek, nie zdążyłem nic zapytać bo odjechali jak miałem wychodzić ;-;