Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC2.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

POPC2.

Witam, ostatnio dowiedziałem się, że mój adres jest wpisany do budowy światłowodu. Zaczęli budować parę domów dalej światłowody i już są tam nawet dostępne, obok mnie pojawiła się studzienka z napisem Orange oraz kilka domów dalej też są miejsca na skrzynki na słupach puste, oraz te gdzie są już skrzynki zawieszone. Czy przez koronawirusa pojawią się opóźnienia w realizacji POPC2? Wątpie, że Orange zdąży podłączyć u mnie tyle domów, a nawet nie tylko u mnie. Chciałem zobaczyć coś tam w wyszukiwarce UKE, ale im strona od paru dni nie działa, może coś wiecie więcej na ten temat? Jak coś miejscowość to Młociny (miasto - Warszawa)

Pozdrawiam.

 

____________

* Scalono dwa posty w jeden - moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC2.

@Anonim stronka juz dziala oto co jest w wynikach

Screenshot_20200707_145726_com.huawei.browser.jpg

W zalaczniku lista planowanych przylaczy. Termin zakonczenia 30.09.2020 (ale pewnie sie opozni przez wirusa) 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

33 ODPOW. 33

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC2.

@Anonim z pewnoscia koronawirus opozni realizacje POPC ale o ile to tego nikt Ci dokladnie nie powie. Wyszukiwarka UKE faktycznie nie dziala😐

Moze tutaj cos znajdziesz https://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/popc-nabor-i-i-ii/

Anonim

Nie dotyczy

POPC2.

Ok, może ktoś jeszcze coś wie na ten temat. I jak jest studzienka Orange i w niektórych miejscach nie ma skrzynek a jest taki okrąg to co to oznacza?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC2.

@Anonim znalazlem jeszcze cos takiego https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/ ale musisz recznie wyszukac na mapie swoj adres bo przynajmniej u mnie wyszukiwarka nie dziala. Jesli Twoj adres jest w POPC to na pewno bedziesz podlaczony. Predzej czy pozniej, a to juz cos bo nie wszyscy maja taka mozliwosc 

Anonim

Nie dotyczy

POPC2.

Tak jest, znam to 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

POPC2.

Cześć,

Fajna "miejscowość". Odpowiadam: jeśli do tej pory nie było studzienek, to świadczy o rozbudowie (i na 99% FTTH, bo raczej rozbudowy miedzianej bym się nie spodziewał). W rejonie, gdzie infrastruktura jest podziemna inwestycja wiąże się z wkopywaniem orurowania i dociąganiem do posesji (jeśli są wielorodzinne kabli do OPP-takiego punktu dostępu- i wykonywaniem instalacji do lokali, lub jednorodzinne-rurki doprowadzającej osobne włókno z OPP zbiorczego dla kilku domów). Jeśli Podbudowa jest słupowa charakterystycznym elementem rozbudowy sieci są skrzynki zapasu (takie krzyżaki wiszące na co drugim, bądź co trzecim słupie)> To one świadczą o zbliżającym się światłowodzie. Gdy przy nich zawisną skrzynki oznaczone "Orange" lub OPP to znak, ze jest bliżej niż dalej...a jak widać już pierwsze instalacje po sąsiedzku-znak, że lada moment zadzwonią z ofertą umowy. Cierpliwości i dowiaduj się i operatora o znalezieniu się w zasięgu FTTH

Anonim

Nie dotyczy

POPC2.

Mapa UKE zaczęła działać co mam tam sprawdzić i jak bo nic się nie wyświetla tylko mapka bez żadnych info


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC2.

@Anonim wyszukiwarka cos kuleje. Jak zacznie dzialac to sie sprawdzi😉

Anonim

Nie dotyczy

POPC2.

okej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

POPC2.

O i juz nie dziala🤭