Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

Anonim

Nie dotyczy

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

Mam pytanie: czy istnieje gdzieś kompleksowa informacja dla małopolski ze wskazaniem operatorów, którzy w ramach budowy sieci FTTH z POPC podpisali z Orange umowę na dostęp do swojej infrastruktury? Mam w pobliżu światełko ale nie jest to Orange. A ja bym chyba chciał jednak Orange. Taka lista by mi chyba ułatwiła sprawę w podłączeniu swojego domu tam gdzie chcę, a nie tam gdzie inni chcą... 🙂

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

@Anonim to raczej tajemnica handlowa. Wątpię, aby Orange udostępniło prywatnej osobie taką listę operatorów współpracujących.

Anonim

Nie dotyczy

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

@ketrasaArtur  no to jak mam podpisać z nimi umowę nie wiedząc, że świadczą usługi w mojej lokalizacji?

 

Wątpię aby to była tajemnica. Moim zdaniem nawet przepisy spółek akcyjnych nakładają obowiązek o publikowaniu (informowaniu) informacji o takich umowach w biuletynach prasowych dotyczących takich spółek. Tak, że nie jestem przekonany, że masz rację. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

@Anonim jeżeli znasz właściciela infrastruktury światłowodowej, na infolinii lub czacie konsultant udzieli informacji, czy z daną firmą ma podpisaną umowę na korzystanie z infrastruktury światłowodowej, ale listy, z jakimi firmami Orange na podpisaną umowę, na pewno nie dostaniesz.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

Ns ten moment nie ma takiej listy. Jedyna możliwość sprawdzenia czy Orange współpracuje w Twojej okolicy z operatorem, który wybudował sieć ze środków POPC to mapa zasięgu na stronie orange.pl/zasięg. Jeśli Twój adres jest w zasięgu (a nie ma sieci światłowodowej Orange) to oznacza, że taka współpraca ma miejsce, w przeciwnym wypadku niestety na dany moment Orange nie świadczy usługi na obcej sieci. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

@Anonim  możesz sprawdzić tu UKE - Wyszukiwarka wpisując swój adres jacy operatorzy są dostępni w Twojej lokalizacji i to raczej tyle czego możesz się dowiedzieć.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

@Anonim  listy raczej nie ma, ale prócz linków wyżej umieszczonych zawsze warto sprawdzić na mapie zasięgu Orange wpisując kilka adresów z okolicy, gdzie wiesz, że jest FTTH zainstalowane. Jeśli orientujesz się jak wygląda infrastruktura światłowodowa, po nitce do kłębka trafisz na właściciela sieci, a pytanie do niego skierowane o świadczenie usług na jego infrastrukturze na rzecz klientów Orange zawsze możesz zadać na stronie tego ISP w zakładce kontakt..Tak więc obserwuj okolice, puszki wiszące na słupach Orange lub energetyki i pytaj..jak podasz nazwę miejscowości, powęszymy i podpowiemy 

Anonim

Nie dotyczy

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

Najpierw sprawdzę czy w ogóle siec jest gotowa do świadczenia takich usług. Potem się rozglądnę za tym kto może na tych kablach podać usługi, których potrzebuję. Ale dziękuję za dobre chęci... 😄


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArtur  no to jak mam podpisać z nimi umowę nie wiedząc, że świadczą usługi w mojej lokalizacji?

 


Zadzwonić do Operatora? Co za problem wykręcić numer na infolinię Orange, Netii, Vectry czy Ineii? 

Anonim

Nie dotyczy

POPC - Lista operatorów z którymi Orange podpisał umowę [małopolska]

@marder Może nie do końca precyzyjnie się wyraziłem.

W dużych miastach OK, ale co z tymi mniejszymi, gdzie konkurencją dla Orange (i tylko Orange!) jest jakaś mała firemka ? Nikt się nie chwali takimi rzeczami i...tu jest problem. Oni nie chcą się tym chwalić bo Orange podbierze im klientów, Orange nie informuje bo... sam nie wiem czemu (założyłem nawet nowy pomysł w tym temacie, na tym forum) i generalnie radź sobie człowieku sam.

Wiem, że to fajnie wygląda z poziomu Warszawy, Wrocławia czy nawet Krakowa... ale co z miasteczkiem np 2000 mieszkańców ?