Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Witam, użytkuje z internetu mobilnego u orange. Udostępniam sobie internet przez telefon j3/2016.

Udostępniałem tak przez rok ale od miesiąca zrywa mi połączenie podczas grania i to co chwile.

Nie wiem czym jest to spowodowane, z komputerem robiłem wszystko dzwoniłem do orange i mówią że u nich wszystko jest okej. Moje pytanie brzmi czym to jest spowodowane, z telefonem również wszystko okej, zaaktualizowałem wszystko i powinno działać orange się jedynie tłumaczy że połączenie mam 3G co jest nie prawdą bo mam lte. Pomocy daje lapke w gore za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Istnieje opcja że stacja bazowa jest przeciążona, stąd zrywa połączenia, lub sygnał słabszy niż kiedyś, router by się przydał, można by więcej zdziałać, ba antena za okno i lepszy sygnał, co zaowocuje szybszym internetem, telefon to kiepski pomysł na udostępnianie netu, na krótką metę jeszcze, ale nie na dłużej, po taniości jakiś używany router LTE z Allegro bez sim -lock kupić.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7542
  • 137

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Będę szczery, używanie telefonu jako HotSpot, nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę już lepiej użyć jakiegoś modemu LTE.

Porady konfiguracyjne TUTAJ.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32349
  • 36352
  • 1368

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Na początek pokaż screen punktu dostępu do internetu.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 31
  • 2

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Często problemem jest ipv6 należy zmienić APN na normalny profil internet.

2 opcja zmiana źródła internetu z wifi na kabel usb 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

zmieniałem na kabel usb, to samo.

Anonim

Nie dotyczy

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Istnieje opcja że stacja bazowa jest przeciążona, stąd zrywa połączenia, lub sygnał słabszy niż kiedyś, router by się przydał, można by więcej zdziałać, ba antena za okno i lepszy sygnał, co zaowocuje szybszym internetem, telefon to kiepski pomysł na udostępnianie netu, na krótką metę jeszcze, ale nie na dłużej, po taniości jakiś używany router LTE z Allegro bez sim -lock kupić.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 4
  • 0

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

► Wątek [oddo] z oryginalnym tytułem: Orange internet mobilny słaby zasięg przerywa połączenie w graniu. został połączony z niniejszym tematem, ponieważ porusza dokładnie to samo zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

Siemka, natknąłem się z problemem z internetem mobilnym, użytkuje go od 4 lat i pierwszy raz taki problem może to przez mrozy? zasięg 1 kreska lte z kompem wszystko sprawdzalem, wszystkie porty sprawne wifi też. Internet udostępniam przez telefon samsung galaxy J3/2k16. Problem mam od miesiąca, a pojawił się z dnia na dzień bez żadnej przyczyny. Proszę o pomoc 🙂 daje lapki w gore


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17828
  • 186

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

@Kaźmierczak0001  "może przez te mrozy" stacja bazowa z którą łączy się Twój telefon była bardziej obciążona, więc zaczęła ciąć transfer... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7143
  • 187

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

Sprawdzałeś SIM w innym urządzeniu ?

Anonim

Nie dotyczy

Orange, zrywane połączenie internet mobilny

@Kaźmierczak0001Może być problem z BTS u ciebie w okolicy możesz to zgłosić przez link poniżej mapy https://www.orange.pl/view/mapazasiegu