Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód w Pile

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Orange światłowód w Pile

Witam. Jestem z Piły i niedawno zamówiłem usługę orange światłowód. Interesuje mnie czy ktoś z użytkowników portalu miał już styczność z tą usługą w Pile? Jeśli tak, to jaka jest jakość tej usługi? Wiem że korzystają z dzierżawionego światłowodu od lokalnego dostawcy asta-net. Ciekawią mnie pingi do serwerów Polskich i zagranicznych, oraz trasy pakietów. Czy jeśli światłowód jest dzierżawiony od lokalnego dostawcy internetu, to czy będzie miało to wpływ na trasy pakietów, czy niestety nadal orange leci przez Frankfurt? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Orange światłowód w Pile

Niestety będzie leciało przez zagranicę. Opinie w danym mieście są bez sensu, bo w obrębie jednego miasta u jednego może działać dobrze, a u kogoś innego już nie, najlepiej zapytać w Twojej okolicy sąsiadów którzy mają Orange na linii Asty, wtedy będziesz miał jakiś obraz jak to działa, bo zapewne będziesz podpięty pod tą samą linie co sąsiad obok.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Orange światłowód w Pile

Niestety będzie leciało przez zagranicę. Opinie w danym mieście są bez sensu, bo w obrębie jednego miasta u jednego może działać dobrze, a u kogoś innego już nie, najlepiej zapytać w Twojej okolicy sąsiadów którzy mają Orange na linii Asty, wtedy będziesz miał jakiś obraz jak to działa, bo zapewne będziesz podpięty pod tą samą linie co sąsiad obok.