Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange Światłowód

Dziś 27.07 miał zostać podłączony mi światłowód, ale chyba już nie ma na niego szans. Zmówiłem go 10.07 poprzez dział sprzedaży. Wziąłem specjalnie na dzisiaj urlop i co się okazało nikt się ze mną nie skontaktował w sprawie podłączenia światłowodu więc sam zadzwoniłem najpierw do działu sprzedaży a oni kazali połączyć się z biurem obsługi. Jakiś Pan oznajmił mi że jest problem z moim przyłączeniem a dokładnie mówiąc z moim zamówieniem. Coś ta Pani 10.07 namieszała i Pan stwierdził że trzeba to zamówienie anulować i złożyć od nowa. To jest śmiechu warte czekałem prawie trzy tygodnie i mam znowu czekać trzy a może więcej tygodni bo pracowniki Orange zrobił rzekomo jakiegoś babola i nie poszło moje zamówienie do realizacji. Co ciekawe po zalogowaniu się na swoje konto Orange widniej moje zamówienie. Powiedziałem że nie będę nic anulował i składam reklamację na to jak zostałem potraktowany. Nie wiem co jest przyczyną takiego podejścia Orange. Może to że w lipcu wprowadzili dodatkowa opłatę za eksploatację światłowodów w domkach jednorodzinnych i chcą mnie naciągnąć na dodatkowe 15zł.

Traktują nas jak maszynki do zarabiania pieniędzy a w zamian nic dla nas. Za każde połączenia i zgłoszenia różnych problemów wynikających z ich winny obciążają nas kosztami.

Przy takim podejściu do klienta chyba trzeba będzie się rozstać. Nie są jedynymi które świadczą takie usługi. Konkurencja czeka aby przejąć takiego klienta który płaci regularnie po 200zl na miesiąc za wszystkie usługi.

To jest śmiechu warte że taka firma tak traktuje klienta.  

    

15 ODPOW. 15

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód

A podpisałeś umowę? zamówienie telefoniczne nie jest wiążące. Chyba, że ktoś Cię poinformował że to "sprzedaż przez telefon".

 

ps. wydaje mi się, że tu jest inna przyczyna niż zmiana promocji. Nie udało Ci się poznać przyczyny na infolinii?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange Światłowód

Poprosiłem ich o kontakt. Odezwała inf. sprzedaż. wszytstko zostało mi odczytane łącznie z rodo trochę to trwało. Fachowcy mieli przyjechać ze sprzętem 27 i z dokumentami do podpisania. Niestety nie powiedziano mi dokładnie o co chodzi ale że niby Pani przyjmująca zamówienie coś nie tak zrobiła. Jeśli cos stwierdzili że jest nie tak to na co czekali maja mój telefon e-mail i zero odzewu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange Światłowód

Po zalogowaniu się na swoje konto Orange po wejściu statusy zleceń widniej zlecenie przyjęte 10.07 rodzaj zamówienie, status w realizacji, kanał wpływu salon sprzedaży.   


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód

A zamawiałeś to w salonie? Miałeś tam podpisać dokumenty?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange Światłowód

zamawiane było telefonicznie i monterzy mieli mieć jakieś dokumenty do podpisania. Całe te Orange to wielka ściema!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange Światłowód

jeszcze raz zadzwoniłem do nich aby mi podano dokładny powód niezrealizowania mojego zamówienia.

Otrzymałem wiadomość iż Pani ustaliła termin wizyty monterów ale nie przesłała do nich zamówienia na wizytę do mnie.

To jest dopiero bałagan, Taka firma a takie gafy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Światłowód

Błędy się zdarzają. A nikt nie może przesłać zlecenia do obecnego zamówienia?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange Światłowód

Tak ale najbliższy wolny termin jest dopiero po 14.08

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód

Miałem podobną sytuację najpierw 20 lipca instalacja, później niby 25 lipca inny konsultant mnie zapisał a i tak w konsekwencji wyszło na 20 lipca, po prostu konsultanci chcą prowizję od sprzedaży i mieszają między sobą. Ktoś tu na forum pisał że technicy przychodzą z dnia na dzień ale tak nie jest terminy instalacji są długie, bo u mnie też się czeka dość długo.