Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód na sieci Tauron


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 13
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Jest ktoś w podobnej sytuacji z podłączeniem owego internetu od Taurona?
Data planowanej rozbudowy POPC w wyszukiwarce UKE jest zapisana jako końcówka roku 2021. Zero informacji na ten temat ani od Orange ani od Taurona. W miejscowości obok, gdy podłączali internet do domu babci to Orange dzwoniło już z dużym wyprzedzeniem o planowanej zmianie umowy na internet świadczony przez Tauron, a u nas dalej zero informacji. Raz, gdy Orange dzwoniło do nas z ofertą, to spytaliśmy się ich o możliwości światłowodu to odpowiedzieli, że nie ma u nas takiej opcji. Na początku tego roku napisałem maila do Taurona w tej sprawie to otrzymałem odpowiedź, że nic jeszcze nie wiadomo


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Światłowód na sieci Tauron

@szebest  wydaje się że tylko Tauron może cokolwiek Ci określić kiedy, co i jak... skoro to Oni budują.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 13
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Sprawdziłem sobie losowe budynki w sąsiednich miejscowościach, w których jeszcze nie ma rozbudowy POPC. Większość budynków miała ustawiony taki sam termin planowanej rozbudowy, lecz natrafiłem również na takie, które mają ustawiony termin na wrzesień 2020 roku... i dalej nic. No nic, spróbuję jeszcze raz napisać do Taurona, może tym razem coś się od nich dowiem


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron


@szebestnapisał(-a)

Sprawdziłem sobie losowe budynki w sąsiednich miejscowościach, w których jeszcze nie ma rozbudowy POPC. Większość budynków miała ustawiony taki sam termin planowanej rozbudowy, lecz natrafiłem również na takie, które mają ustawiony termin na wrzesień 2020 roku... i dalej nic. No nic, spróbuję jeszcze raz napisać do Taurona, może tym razem coś się od nich dowiem



Daj link do tej wyszukiwarki adresów w planie. U nas światłowody wiszą już 1,5 roku mam nadzieję że będą podłączać w najbliższym czasie też czekam z niecierpliwością.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Z dniem 22-02-2022r. weszły nowe adresy ale niestety mojego numeru nie ma częściowo moja miejscowość jest, numery przede mną i za mną a parę numerów w środku nie ma. Dziwna ta polityka Taurona🤔


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 36
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Przy okazji zapytam, kiedy będzie możliwość zamówienia instalacji, skoro na liście Tauronu jestem na 3 marca? Informacyjnie orientowałem się w UPC, choć ich nie chce, bo słaby upload i najpierw mi powiedzieli, że mogę zamówić już instalację na 3 marca, a kilka dni później, że już 15 marca.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron


@PortiMeonapisał(-a)

Przy okazji zapytam, kiedy będzie możliwość zamówienia instalacji, skoro na liście Tauronu jestem na 3 marca? Informacyjnie orientowałem się w UPC, choć ich nie chce, bo słaby upload i najpierw mi powiedzieli, że mogę zamówić już instalację na 3 marca, a kilka dni później, że już 15 marca.


Też jestem ciekaw, zapewne na początku będzie szał z przyłączami, to nie będą wyrabiać się monterzy, ja sprawdzam dostępność na stronie https://www.orange.pl/view/mapazasiegu ale adresy z 3 marca jeszcze nie wchodzą.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 36
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Gorsza sprawa, że sprawdzam adresy z 18 lutego i nie widzę, żeby przy którymkolwiek była już możliwość instalacji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Typowo po Polsku pewnie jakieś opóźnienie. trzeba się uzbroić w cierpliwość


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

U mnie jest identycznie, a najlepsze jest to że mam założoną skrzynkę w budynku od początku roku. 😑