Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód na sieci Tauron


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Orange Światłowód na sieci Tauron

@Piotrk69 

Pewnie tak, zwracam Ci tylko uwagę żebyś pilnował ewentualnych terminów i innych zapisów w umowach. Jeśli zostaniesz u tego samego dostawcy to pewnie będzie prościej, masz rację.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Orange Światłowód na sieci Tauron

 


@j131napisał(-a)

Jeśli zostaniesz u tego samego dostawcy to pewnie będzie prościej, masz rację.


Tylko teoretycznie. Najczęściej nowo pozyskany klient dostaje lepszą ofertę cenową od starego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Poszłam do Orange dowiedzieć się kiedy będzie u mnie światłowód a oni po sprawdzeniu stwierdzili że nie widniejemy na liście 🤣 dodam że skrzynkę mam już koło drzwi i czeka tylko na podłączenie neta. A teraz uwaga, sąsiedzi którzy nawet nie wiedzieli że będzie światłowód, nie mają skrzynki ale widnieją na liście gotowych adresów sieci TOK. To jak to jest? Nic już z tego nie rozumiem... Pan w salonie Orange wystosował pismo o podłączenie nas, ale przecież mamy już skrzynkę. Wyjaśni mi to ktoś? To chore... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Światłowód na sieci Tauron

@badgirl1412  ta skrzynka przy Twoich drzwiach to jest na sieci budowanej przez Tauron? Prawdopodobnie ktoś Twojego adresu jeszcze nie wprowadził do bazy.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Orange Światłowód na sieci Tauron

@badgirl1412 Jak adres nie jest oznaczony sprzedażowo jako gotowy to tak będzie. A o jaką skrzynkę koło drzwi chodzi to też nie wiem. Mówimy o domu jednorodzinnym czy budynku wielorodzinnym deweloperskim?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

Tak, to skrzynka Tauronu, zakładali ją w styczniu. Ale chyba dodadzą mnie do listy ? Nie rozumiem dlaczego sąsiedzi są na liście jak nie są w ogóle podłączeni.

 

To budynek wielorodzinny. Sąsiedzi ( w sensie budynek obok nas) w ogóle nie mają skrzynki , nawet nikt z Taurona u nich nie był a są na liście.

 

___________

* Wpis poddany edycji - scalenie wpisów - moderator Bartłomiej


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Orange Światłowód na sieci Tauron

@badgirl1412 Mam nadzieję że to skrzynka multimedialna a nie na bezpieczniki 😁 Jeśli pod FTTH to pewnie jeszcze nie wszystkie adresy mają zgłoszone jako gotowe sprzedażowo. Może muszą jeszcze dosył do budynku doprowadzić albo przełącznicę zamontować w pomieszczeniu technicznym w piwnicy/garażach podziemnych.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Orange Światłowód na sieci Tauron

To do internetu 😜 no cóż, to muszę się chyba uzbroić w cierpliwość. Wiecie jak to jest, człowiek z internetem 10mb/s przez całe życie jest spragniony światłowodu 🤣


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Orange Światłowód na sieci Tauron


@badgirl1412napisał(-a)

Wiecie jak to jest, człowiek z internetem 10mb/s przez całe życie jest spragniony światłowodu 🤣


Szkoda że ja nie często spotykam taki spragnionych. Tylko wysłuchuję teksty typu "panie a na co nam to a po co. Tu sami starzy ludzie", albo "mamy już UPC i nam nie trzeba".


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Orange Światłowód na sieci Tauron


@mardernapisał(-a)

 


@j131napisał(-a)

Jeśli zostaniesz u tego samego dostawcy to pewnie będzie prościej, masz rację.


Tylko teoretycznie. Najczęściej nowo pozyskany klient dostaje lepszą ofertę cenową od starego.


Nie napisałem że taniej, tylko że prościej. 😉