Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

Rozmawiałem, podałem lokalizację, ale dali mi tylko link do mapki z zasięgiem (którą znam), pytałem kilkukrotnie o konkretny BTS, podałem jako adres i GPS, ale jak grochem o ścianę niestety.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12926
  • 53114
  • 616

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winio  Bardzo dobrze radzi @ketrasaArtur . Dorzucę jeszcze, że możesz z kimś kto ma usługę w Orange podjechać do masztu i za pomocą darmowej apki (taka testowa) netMonster zobaczyć dokładnie do którego nadajnika sie łączy smartfon. Tam są szczegółowe informacje adresowe i przybliżony dystans do nadajnika. Nie jest to idealna aplikacja, ale to pokazuje dobrze


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

Jakbym znał kogoś takiego, to bym tu nie pisał 🙂

Aplikację, o której mówicie mam już dawno na telefonie, podobnie jak HManager. Gdybym miał SIM z Orange to bym się połączył przez B525 i HManagerem sprawdził wszystkie pasma LTE po kolei.

Po prostu chciałem uniknąć zabawy w rejestrowanie startera.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12926
  • 53114
  • 616

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winioKonsultant twierdzi, że jest czynny. Stoi w polu między Sasankową, a Azaliową

Niestety to pewne tylko na 99,9% 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

Tak jest, między Azaliową a Sasankową (wg btsearch to Maciejkowa, dlatego podałem GPS).

99,9% mi wystarczy, zamawiam umowę. Najwyżej zrezygnuję w 14 dni. Dziękuję za pomoc!


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

Jakby ktoś potrzebował na przyszłość - BTS już działa, prędkość bardzo dobra, polecam w tej lokalizacji.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12926
  • 53114
  • 616

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winioCieszę się, że działa zgodnie z wróżbą i informacjami zasłyszanymi...;)


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

Dość powiedzieć, że na modemie 'dziadku' E398 (LTE kat. 4) bez żadnej anteny i wewnątrz domu mam transfer rzędu 30-40 Mb/s (w obie strony). Odległość od BTS to ok. 300 metrów.