Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

Dzień dobry, jako nowy użytkownik Forum i prawdopodobnie przyszły klient Orange chciałbym się dowiedzieć, czy nowy nadajnik w Kaniach (GPS: 52,123611,20,787778) już działa? Chciałbym kupić internet mobilny i skorzystać z tego BTSa. Niestety na czacie konsultanci nie udzielają tego typu informacji.

pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53226
  • 617

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winioKonsultant twierdzi, że jest czynny. Stoi w polu między Sasankową, a Azaliową

Niestety to pewne tylko na 99,9% 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winio udzielają informacji, tylko, zależy na jakiego konsultanta się trafi.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

To ja nie trafiłem. Nie wiem kogo się spytać, więc zostaje Forum. Uprzedzając pytanie - wiem co to btsearch, jest już jako pozwolenie UKE i działa już T-mobile z tego nadajnika (ale nie mam jak sprawdzić Orange, bo nie mam karty SIM).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winio najprościej testy sprawdzić kupując starter Orange za 5 PLN. Masz do wykorzystania 6 GB na 14 dni. Jak kupisz limitowany z żabki, to dodatkowo dostaniesz 9 GB.

W mojej okolicy była podobna sytuacja, Orange odpalił pół roku po starcie T-Mobile.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

Gorzej, że muszę chyba zarejestrować numer zanim w ogóle cokolwiek sprawdzę, a nie bardzo mam czas i ochotę jechać do salonu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winio nie trzeba w salonie rejestrować. Polecam stację benzynową. Z zakupem i rejestracją trwa jakieś 5 minut. W salonie więcej czasu na taki zakup potrzeba.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

Aha, czyli można rejestrować poza salonem, nawet w przysłowiowej żabce? Tak czy tak - to półśrodki - czy ktoś z Orange może mi po prostu powiedzieć, czy BTS działa, a jeśli nie, to kiedy zacznie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winio praktycznie wszędzie zarejestrujesz. Lista jest długa:

  • Rejestracja SMS-em z innego numeru Orange
  • wybrane banki
  • Stacja benzynowa
  • Kiosk
  • Sklep spożywczy
  • Pocztą
  • Salon

Wymieniłem od miejsca, gdzie załatwisz najszybciej, do najpełniej.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 34
  • 0

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

OK, a czy wiadomo jak i z kim z Orange mogę się skonsultować w sprawie tego BTSa?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nowy nadajnik BTS w Kaniach (ul. Maciejkowa), pow. pruszkowski - czy już działa?

@winio pisałeś, że rozmawiałeś z konsultantem na czacie. Napis, więc jeszcze raz i podaj lokalizację, dla której chcesz sprawdzić zasięg. To będzie punkt zaczepienia, potem poprosisz o sprawdzenie nadajników w okolicy.