Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POPC a infolinia Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

POPC a infolinia Orange

Coś chyba ruszyło bo ku mojemu zdziwieniu na zwykłej infolinii Orange wreszcie mają jakieś informacje o światłowodach z Popc. Potrafili sprawdzać adresy, i podać nawet termin kiedy miało być robione i kiedy przewidują że będzie, z racji na opóźnienie związane z covid (z dokładnością do miesiąca).

Mowa tu o informacjach na około rok do przodu, niedostępnych nigdzie na stronach/mapkach cppc, uke czy orange.

 

Spory postęp bo ostatnio jak dzwoniłem jeszcze w tym roku, to nie potrafili udzielić żadnych informacji, ponad to co na zwykłej wyszukiwarce/mapce dostępności usług.

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

POPC a infolinia Orange

@Internet_popcCiekawe na ile te informacje są prawdziwe?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

POPC a infolinia Orange

@Internet_popc jeżeli to prawda i informacje wiarygodne to faktycznie byłby spory postęp 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

POPC a infolinia Orange

Ciekawe czy dotyczy to też inwestycji własnych bo w ostatnim czasie konsultanci podobno nie mieli dostępu do informacji tak jak to było kiedyś na 3 miesiące do przodu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

POPC a infolinia Orange

@Internet_popcStudzę euforię: dzwoniłem na infolinię i wiem tyle samo co wcześniej-kiedyś będzie. Mój projekt POPC miał być zrealizowany w lipcu, wrześniu, grudniu u.r. i nawet w marcu tego roku...Informacja jest lakoniczna i jakby jej nie było 🙂

Dla mnie bez zmian...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

POPC a infolinia Orange

@agat13  i w tym momencie "ręce opadły" a już myślałem że można "bić w dzwony" i odpalać fajerwerki ☹️


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

POPC a infolinia Orange

@slav72Czy myślisz, że ja bym nie chciał? To byłby duży postęp, a widać tylko to, co jest oczywiste i zamieszczane na stronie hurtu jest również dostępne na infolinii...ale tak cwani to i my jesteśmy, aby tam szukać 🙂 Podawanie oczywistych oczywistości nie uważam za sukces, choć "jakiś" postęp jest 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

POPC a infolinia Orange

No nie do końca, info jakie ja dostałem nie ma tego nigdzie indziej, w żadnych plikach orange hurt wliczając.

 

Inna sprawa że jak już jesteś na mapkach i przekładali ci termin kilka razy, to pewnie się niczego nie dowiesz. Ja byłem w sytuacji gdzie nie wiedziałem absolutnie nic poza terminem końcowym całej rundy popc do początku 2024, czyli dość odległy termin.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

POPC a infolinia Orange

Wydaje mi się, że to fanaberie doradcy niż realne dane. Orange naraziło by się na odpowiedzialność cywilną za niedotrzymanie terminu. Termin podłączenia usług jest istotnym pojęciem w oparciu o aktualne przepisy prawa.

Jeśli dostałeś info, to na przyszłość sugeruje nagrać rozmowę - i wystąpić o odszkodowanie. Pandemia nie pandemia, szkody z odpowiedzialności cywilnej nie są zawieszone.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2080
  • 7653
  • 31

POPC a infolinia Orange

Trafił się zmotywowany, acz nieprzeszkolony konsultant. Kolego pytający, proponuję zadzwoń jeszcze raz i zadaj te same pytania. Ciekawe, czy będą te same odpowiedzi.