Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Montaż swiatłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Montaż swiatłowodu

Witam, piszę w sprawie montażu swiatłowodu w domu jednorodzinnym a mianowicie dziś dostałem SMS od Orange z linkiem w którym jest podany termin instalacji usługi:

Termin instalacji: 2023-08-22 14:00-17:00

Czy orange dotrzymuje tego terminu czy może sie zmienic?
Z góry dzięki!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Montaż swiatłowodu

@avee  wyznaczony termin jest obowiązujący na tą chwilę. Zmienić mogą tylko w dniu instalacji ( chyba, że. nastąpi jakaś przyczyna techniczna dla rejonu) i to z podaniem nowego oraz powodem przełożenia instalacji 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Montaż swiatłowodu

@avee 

Może się zmienić. Może się też nie zmienić. Nie ma sposobu żeby odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Możesz sobie przejrzeć forum pod kątem takich zapytań, jakieś statystyki może z tego wyciągniesz. Ale czy to będzie wiarygodne? Wątpię.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Montaż swiatłowodu

@avee  wyznaczony termin jest obowiązujący na tą chwilę. Zmienić mogą tylko w dniu instalacji ( chyba, że. nastąpi jakaś przyczyna techniczna dla rejonu) i to z podaniem nowego oraz powodem przełożenia instalacji 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2082
  • 7661
  • 31

Montaż swiatłowodu


@aveenapisał(-a)

dziś dostałem SMS od Orange z linkiem w którym jest podany termin instalacji usługi:


to trzeba się cieszyć, a nie wynajdywać problemy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

Montaż swiatłowodu

@aveew moim przypadku instalacja/podłączenie usługi światłowodowej plus telewizji IPTV przez technika Orange odbyło się  w tym samym dniu co było podane w SMS od Orange  jedynie godzina uległa lekkiej zmianie bo był lekki poślizg z powodu korków na drodze a dzień w którym było podłączenie/instalacji usługi był piątek. Pomimo że był lekki poślizg to cała instalacja przebiegła pomyślnie 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 646
  • 0

Montaż swiatłowodu

Avee - jak dawno temu podpisywałeś umowę z orange ?

Ile czasu minęło w twoim przypadku od momentu  podpisania umowy ,

do momentu otrzymania tego sms-a z terminem montażu ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 252
  • 0

Montaż swiatłowodu

U mnie montaż światłowodu odbył się 5 dni przed terminem. Pani zadzwoniła, że ktoś z okolicy zrezygnował i czy za godzinę mogą podjechać monterzy. Pierwszy raz w tę stronę coś u mnie się wydarzyło. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Montaż swiatłowodu

Umowy nowej nie podpisywałem, bedzie z neostardy 1mb zmieniana umowa na swiatłowod

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Montaż swiatłowodu


@aveenapisał(-a)

Umowy nowej nie podpisywałem, bedzie z neostardy 1mb zmieniana umowa na swiatłowod

 


👍

I jak wrażenia? Już działa? Widać różnicę? Warto w to wchodzić? (Ostatnie pytanie retoryczne).

🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Montaż swiatłowodu

@j131 2023.08.22 sie dowiem to moge napisac