Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent
  • 8
  • 2
  • 0

Modernizacja linii telefonicznej lub światłowód

[ Edytowane ]

► Temat, ze względu na charakter omawianego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Szukam oferty (etykieta: internet domowy) - Moderator Wiktor ◄

Czy można uzyskać informacje o jakiejs modernizacji lini lub podlaczaniu swiatlowodów

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

@pldarek2002 co do światłowodu to poszukaj informacji tutaj  

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 38, Guru ***
  • 17025
  • 8158
  • 893

Jeśli są bliskie plany to na czacie, infolinii lub salonie. Dalszych - tu będzie trudno..
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 34, Ekspert
  • 3183
  • 4037
  • 114

@pldarek2002 co do światłowodu to poszukaj informacji tutaj  

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 110
  • 193
  • 8

Hej @pldarek2002, czy w jednym z powyższych wpisów pojawiła się odpowiedź na Twoje pytanie ? Jeśli tak - to zgodnie z uznaniem - oznacz ten najbardziej pomocny, dzięki :-) Pozdrawiam.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz