Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE BIUROWY DLA FIRM PREDKOSC MASAKRA

Anonim

Nie dotyczy

LTE BIUROWY DLA FIRM PREDKOSC MASAKRA

http://www.speedtest.pl/wiadomosci/internet-mobilny/orange-refarming-pojemnosc-lte/     można sobie poczytać. Jest jeszcze na końcu artykułu odnośnik do źródła Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

LTE BIUROWY DLA FIRM PREDKOSC MASAKRA

Można poczytać, ale czy to koledze @RKR coś pomoże, to wątpię...


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

LTE BIUROWY DLA FIRM PREDKOSC MASAKRA

Mam dokładnie taki sam problem, internet biurowy zwolnił z 30-50Mb do 2-5Mb. Przez 2 dni wykorzystałem 60gb, następnie konsultanta na czacie poprosiłem o wyznaczenie strefy biurowej i mam wrażenie, że właśnie po włączeniu strefy internet zwolnił. W telefonie działa z normalną prędkością. Przełożenie karty skutkuje tym samym czyli karta telefonu w ruterze działa z pełną prędkością a z rutera do telefonu zwolniła do 5Mb. Połączenia obu kart sa na lte 800 i z tym samym bts.

Czyli orange nałożyło lejek tylko na jak długo ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

LTE BIUROWY DLA FIRM PREDKOSC MASAKRA

Zależy jaki to lejek. Jeśli wykorzystano limit gb z abonamentu i ze strefy to do końca okresu rozliczeniowego. Jeśli to lejek techniczny, to zwykle z końcem dnia

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

LTE BIUROWY DLA FIRM PREDKOSC MASAKRA

Limit nie został wykorzystany, wygląda na lejek techniczny.

Szkoda, że przed podpisaniem umowy nie znalazłem tego tematu https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/internet-dla-firm-999gb-a-lejek-techniczny/td-p/105269

999Gb dzieląc na 20 dni daje nie całe 50GB na dzień co w rzeczywistości zapewne nie będzie możliwe do wykorzystania przez nakładanie lejka. Więc te 999Gb to lipa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

LTE BIUROWY DLA FIRM PREDKOSC MASAKRA

Witam,

 

mam identyczny problem. Na poprzednim pakiecie internet pracował bardzo dobrze. Po zmianie pakietu na biurowy prędkość nagminnie spada nawet do 0,6 Mb. Przy dzisiejszych uwarunkowaniach jest to praktycznie wyłączenie usługi. Przez pierwsze 14 dni kiedy można było jeszcze wypowiedzieć umowę prędkość była dobra 12 - 20 Mb. Po 14 dniach nagle dziwnym trafem założono tzw lejek techniczny. (PRZYPADEK???) Czuję się oszukany. Przytaczam fragment odpowiedzi z orange: "Z tego co sprawdziłem ma Pan założony lejek dynamiczny teraz na internecie mobilnym. Lejek jest zakładany wtedy, gdy karta SIM, wykonuje ruch minimum 50% na nadajniku (co zakłóca korzystania z usług innym użytkownikom). Lejek jest zakłdany pzrez system i zostanie dziś zdjęty po godzinie 23.00" Strasznie to naciągane. Jeżeli jestem w stanie wygenerować 50% ruchu na nadajniku to co to jest za nadajnik !!!!! Na miejscu orange wstydziłbym się przyznać , że firma reklamująca się jako lider w branży dysponuje takim złomem.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

LTE BIUROWY DLA FIRM PREDKOSC MASAKRA

@biurowy dlatego inni mogą się reklamować jako "bez nonsensów". Trzeba mieć parę abonamentów w Orange i sobie przełączać. Robi się tak, żeby przez te 14 dni działało poprawnie, później już nie musi.