Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

Wpis wyodrębniony jako nowy temat + dodane zostały etykiety - moderator Bartłomiej

 

Dzień dobry, 

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

Jak pewnie Państwo wiedzą - jest to nowa dzielnica, która stała się sypialnią Opola. 

Dużo mieszkańców bloków, gdzie światłowód jest dostępny przeprowadza się i zderzają się z brakiem szybkiego internetu u siebie pod adresem.

Zwracam się z zapytaniem i prośbą o inwestycję w Czarnowąsach, a może są już plany na takie prace?

16 ODPOW. 16

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

Za pomocą społeczności Nasz Orange nie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania, na forum nie ma przedstawiciela firmy.

 

W tej sprawie pisz do Orange na adres korespondencyjny bądź adres email.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

Szkoda, że nie ma tu moderatora i osoby powiązanej z orange. O to mi właśnie chodziło, aby ktoś z góry to przeczytał i się zainteresował.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?


@boobassnapisał(-a)

Szkoda, że nie ma tu moderatora i osoby powiązanej z orange. O to mi właśnie chodziło, aby ktoś z góry to przeczytał i się zainteresował.


@boobass, nie wprowadzaj w błąd. Są moderatorzy. Są, i czytają zapewne inne osoby z Orange. Masz do dyspozycji czat i BOK.

@boobass i @ludwik1

Czarnowąsy.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

To, że na mapce są pomarańczowe punkty nie oznacza, że tak jest w rzeczywistości. Wstawiają na mapce  bzdury, ale przynajmniej ładniej wygląda. 

 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

@Anonim, nie zrozum mnie źle, choćby nawet było, jak mówisz, ale od weryfikacji są ludzie biorący pieniążki za przydzieloną im "działkę".


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

cieszę się, że jednak ktoś to czyta 😁


 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

@Anonim  znam dwa adresy, które są na mapce, a w rzeczywistości światłowodu tam nie ma. Jak ich informowałem o tym, to mówili, że ktoś się pospieszył. Przynajmniej mapkę w światłowody zaopatrują. No cóż, też jakiś sukces w rozwoju firmy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

Jak chcesz znać bliskie plany, to na czacie możesz sprawdzić. Tylko z dnia na dzień nie okabluje się całej Polski. To trwa i będzie trwało.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Kiedy będzie dostępny światłowód w Opolu - Czarnowąsach?

na czacie nie mają takich informacji