Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

ROZWIĄZANE

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2051
  • 6401
  • 70

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

w tym cppc to w ogóle ktoś pracuje? bo telefony milczą, emaile milczą, chyba też napisze do komisji europejskiej. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32570
  • 37607
  • 1375

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Pracują, ale jak większość instytucji publicznych - częściowo w trybie zdalnym. Ponadto bardzo wiele osób pisze, trzeba zaczekać na swoją kolej.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13605
  • 55743
  • 663

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@Piotrekk85 Mi dziś mailowo odpowiedzieli na zapytanie sprzed tygodnia dot terminu zakończenia inwestycji u mnie w domu. Mail tak wyczerpujący, że do tej pory jestem w szoku... 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2185
  • 8104
  • 32

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2


@agat13napisał(-a)

@Piotrekk85 Mi dziś mailowo odpowiedzieli na zapytanie sprzed tygodnia dot terminu zakończenia inwestycji u mnie w domu. Mail tak wyczerpujący, że do tej pory jestem w szoku... 😉


@agat13  w szoku pozytywnym, czy w szoku negatywnym? Też chcę napisać, że im zaginęła moja lokalizacja, wśród 40 innych adresów które zgłosili i chcę zapytać jak zamierzają to naprawić, tylko nie wiem, czy to ma sens.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13605
  • 55743
  • 663

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

@pirenej Oczywiście w pozytywnym. Konkretnie rzeczowo i z terminem. Numer inwestycji, kto prowadzi i ewentualnie, że mogą być poślizgi, bo operator złożył prośbę o przedłużenie terminu oddania inwestycji. Pisz, ja jestem zadowolony z eleganckiego załatwienia sprawy informacyjnej. Czekam teraz na fizyczne rozwiązania (ale dwu, a nawet trójtorowo pomagam "szczęściu"..)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Raport z frontu walki o przyłączenie do światłowodu.

Na moje skargi odpowiedziały ministerstwa funduszy i cyfryzacji, oba  w podobny sposób: mój adres nie został zakwalifikowany do POPC2, bo jest w pobliżu obszaru, gdzie szybki internet jest dostępny. Gdzie konkretnie - tego urzędnicy nie napisali. Nie wskazali też jakim cudem mój bezpośredni sąsiad się jednak na światłowód załapał.

Ministerstwo Cyfryzacji wykazało się przy tym bardziej konstruktywną postawą od Funduszy, bo wysłało do Orange pismo z prośbą, by jednak operator uwzględnił mnie w podłączeniowych planach. Orange się nie odezwał. 

Natomiast UKE i Centrum Projektów Polska Cyfrowa zignorowały moją skargę. Do POPC nawet wysłałem ją powtórnie - na trzy adresy mailowe: szefa POPC, kancelarii ogólnej i specjalny adres do zgłaszania białych plam. Na razie bez odzewu  😞


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Wieści z frontu walki o światłowód, stan na 10.09.2020:

- u mnie żadnych postępów, mimo monitów i skarg słanych do CPPC, Min Cyfryzacji, Orange, Min Funduszy i Rozwoju oraz UKE, mimo wielokrotnych zgłoszeń popytu w Orange i UKE, pracownicy Orange obsługujący rejon nie mają mnie na żadnej liście do przyłączeń. 
- natomiast sąsiad z nieujętego w POPC i nieobecnego na liście rezerwowej adresu Źródlana 16 może świętować. Na ulicy przeciągnięto obok mnie linię do niego i natychmiast znalazł się na mapie zasięgu Orange. To zaprzecza wszystkim tezom, że nie da się robić przyłączy komercyjnych dopóki projekt w ramach finansowania unijnego nie jest zakończony i rozliczony.


Patrzę więc na światłowód przez okno i dalej męczę z Neostradą wyciągającą w porywach marne 5 Mb/s. 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32570
  • 37607
  • 1375

Kryteria doboru adresów do podłączenia światłowodu w ramach POPC2

Pod tym adresem zarejestrowanych jest kilka spółek z o.o. Może dlatego?