Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 12, Recenzent
  • 12
  • 1
  • 0

Kiedy ten światłowód?

Witam,

Mam pytanie czy ktoś wie, gdzie mógłbym uzyskać jakąś informację na temat podłączenia światłowodu w danej lokalizacji? Czat odpada nic nie wiedzą w dodatku kłamią, wysyłanie jakiś głupich formularzy, aby przyśpieszyć instalacje też. Na mapie zasięgu od kilku miesięcy światłowód pojawił się w pobliżu, najbliżej jest ulice dalej.  

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1712
  • 1721
  • 99

Kiedy ten światłowód?

@majsu  U zarządcy budynku najlepiej. Jeżeli posiadasz mieszkanie w tym budynku, to zapytaj zarządcy czy dla danego adresu została podpisana umowa udostępnienia nieruchomości. Jeżeli została taka umowa podpisana to zapytaj się na jakim etapie idzie współpraca. 

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

Pracuję w Orange
  • 427
  • 325
  • 14

Kiedy ten światłowód?

Zastanawiasz się co piszesz? Dlaczego niby pracownik miałby kłamać odnośnie dostępności usługi?

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25600
  • 14840
  • 1145

Kiedy ten światłowód?

Na tym forum przydałoby się jakiś FAQ związany ze światłowodem. Mogę agregować pytania w wolnej chwili, a ktoś z Orange podejmie się odpowiedzi Emotikon: Szczęśliwy

.
Pracuję w Orange
  • 74
  • 46
  • 7

Kiedy ten światłowód?

A w salonie pytałeś? Jeżeli chcesz to podeślij adres na priv to jutro sprawdzę co wiem i dam Ci znać.

Poziom 22, Pasjonat
  • 416
  • 216
  • 17

Kiedy ten światłowód?

@sebaswiderski 

A. bo nie wie

B. bo brak mu kompetencji
C. bo ma to gdzieś

mam dalej wymieniac?

Pracuję w Orange
  • 427
  • 325
  • 14

Kiedy ten światłowód?

@s_a_t_a_n , jak zawsze wszystko najlepiej wiesz. Przykro mi ale kompletnie się z Tobą nie zgodzę.

pozdrawiam

Seba
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 12
  • 1
  • 0

Kiedy ten światłowód?

@BORAX Mieszkam w domu:/

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 12, Recenzent
  • 12
  • 1
  • 0

Kiedy ten światłowód?

[ Edytowane ]

@sebaswiderski Od osób, które pracują w helpdesku oczekuję chociaż trochę zaangażowania i nie rozumiem odpowiedzi ''nie wiem'' to po co oni tam są? ''Nie wiem kiedy będzie dostępny, ale zachęcam do wypełnienia formularzu https://oferty.orange.pl/internet/ na pewno przyśpieszy instalację'' No na pewno przyśpieszył wypełniałem to pierwszy raz 2 lata temu, potem jeszcze kilka razy z sąsiadami i nic to nie dało.

0 Lubię to
Odpowiedz