Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy ten światłowód?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Kiedy ten światłowód?

Witam,

Mam pytanie czy ktoś wie, gdzie mógłbym uzyskać jakąś informację na temat podłączenia światłowodu w danej lokalizacji? Czat odpada nic nie wiedzą w dodatku kłamią, wysyłanie jakiś głupich formularzy, aby przyśpieszyć instalacje też. Na mapie zasięgu od kilku miesięcy światłowód pojawił się w pobliżu, najbliżej jest ulice dalej.  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Kiedy ten światłowód?

@sebaswiderski Od osób, które pracują w helpdesku oczekuję chociaż trochę zaangażowania i nie rozumiem odpowiedzi ''nie wiem'' to po co oni tam są? ''Nie wiem kiedy będzie dostępny, ale zachęcam do wypełnienia formularzu https://oferty.orange.pl/internet/ na pewno przyśpieszy instalację'' No na pewno przyśpieszył wypełniałem to pierwszy raz 2 lata temu, potem jeszcze kilka razy z sąsiadami i nic to nie dało.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Kiedy ten światłowód?

@majsu  U zarządcy budynku najlepiej. Jeżeli posiadasz mieszkanie w tym budynku, to zapytaj zarządcy czy dla danego adresu została podpisana umowa udostępnienia nieruchomości. Jeżeli została taka umowa podpisana to zapytaj się na jakim etapie idzie współpraca. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kiedy ten światłowód?

Zastanawiasz się co piszesz? Dlaczego niby pracownik miałby kłamać odnośnie dostępności usługi?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy ten światłowód?

Na tym forum przydałoby się jakiś FAQ związany ze światłowodem. Mogę agregować pytania w wolnej chwili, a ktoś z Orange podejmie się odpowiedzi 🙂


Pracuję w Orange
  • 74
  • 55
  • 7

Kiedy ten światłowód?

A w salonie pytałeś? Jeżeli chcesz to podeślij adres na priv to jutro sprawdzę co wiem i dam Ci znać.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kiedy ten światłowód?

@sebaswiderski 

A. bo nie wie

B. bo brak mu kompetencji
C. bo ma to gdzieś

mam dalej wymieniac?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Kiedy ten światłowód?

@s_a_t_a_n , jak zawsze wszystko najlepiej wiesz. Przykro mi ale kompletnie się z Tobą nie zgodzę.

 

pozdrawiam


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Kiedy ten światłowód?

@BORAX Mieszkam w domu:/


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Kiedy ten światłowód?

@sebaswiderski Od osób, które pracują w helpdesku oczekuję chociaż trochę zaangażowania i nie rozumiem odpowiedzi ''nie wiem'' to po co oni tam są? ''Nie wiem kiedy będzie dostępny, ale zachęcam do wypełnienia formularzu https://oferty.orange.pl/internet/ na pewno przyśpieszy instalację'' No na pewno przyśpieszył wypełniałem to pierwszy raz 2 lata temu, potem jeszcze kilka razy z sąsiadami i nic to nie dało.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Kiedy ten światłowód?

dziwnym trafem strona http://oferty.orange.pl/internet już nie działa :cattongue: to znaczy otwiera się strona główna orange a nie strona z możliwością zapisania się/zgłoszenia zapotrzebowania. Pozostała aktywna strona, gdzie można pobrać wniosek że zgadzam się na wykonanie przyłącza światłowodowego i wysłać go pocztą. Dla mnie albo Orange coś knuje albo szykuje coś innego :catwink:
Ja np dopóki nie będę miał chociażby orientacyjnego terminu planowego podpięcia nie będę nic wysyłał bo nie widzę sensu takiego rozwiązania... swoją drogą to, że Orange w czasach światłowodów ma jeszcze (szczególnie w miastach) neostradę na kablach miedzianych, która ledwo zipie to jest jakaś farsa. Czy my żyjemy z ziemiankach ? U mnie wystarczy że Córa zacznie bajki oglądać na YT i już nikt nie może korzystać z neta, bo łącze jest zapchane... a strony są coraz cięższe... nie rozumiem polityki Orange ale widocznie żerują na takich lokalizacjach zdzierając krocie za takie łącze bo nie ma innej alternatywy a LTE w tamtej okolicy jest jeszcze gorsze....

Nic tylko usiąść i płakać :catsad: