Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet światłowodowy Tauron


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Internet światłowodowy Tauron

@rizolormus22. Jak to mawiają starzy górale z Kaukazu "pożywiom uwidim"


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Internet światłowodowy Tauron

@agat13 

Ok to piszę jeszcze raz a z tym pisaniem to jak im będę tak pisał to  samo powiedzmy co miesiąc to naprawdę to ich zmusi do działania według Ciebie i nikt się nie obrazi z tego tytułu że im spam robię?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Internet światłowodowy Tauron

@rizolormus22  absolutnie nie.  Według mnie każdy  ma prawo dochódzić swojego. Tym bardziej, że to obu stronom powinno zależeć. Ty chcesz mieć usługę, a oni zarobić na wykonaniu sieci i podłączeniu usługi. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Internet światłowodowy Tauron

@rizolormus22 

Asertywność to podstawa.

Pamiętasz film "Shawshank redemption"? Tam główny bohater co tydzień pisał pismo i w końcu został częściowo wysłuchany. Wtedy zaczął pisać jeszcze częściej. Bajka z morałem, ale ładna. I instruktywna, IMHO.😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 49
  • 0

Internet światłowodowy Tauron

@agat13 

Ja mam nieco dziwne i głupie pytanie można tak powiedzieć. Jest to trochę wybieganie w przyszłość ale po czym poznam że światłowód będzie można już "puścić" ? Dostanę jakąś informację na maila czy ktoś zapuka i mnie o tym poinformuje 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Internet światłowodowy Tauron

@Liksus obserwuj okolice, będą ekipy budujące światłowód, obserwój strony POPC i UKE, które sam cytowałeś. Trzeba samemu pilnować.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Internet światłowodowy Tauron

@Liksus  oczywiście warto obserwować,  jak napisał @ketrasaArtur . Na słupach pojawia Cię OPP,  skrzynki przyłączeniowe że specjalnymi krzyżakami zapasu dla kabli, a na stronie mapy zasięgu Orange będzie Twój adres widoczny jako dostępny dla ftth. Co jakiś czas na czacie warto wtedy zapytać o warunki techniczne, a w anonim zaprzyjaźnić się z lokalnym konsultantem 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Internet światłowodowy Tauron

@Liksus Dzwonią z infolinii, do skrzynek wrzucają ulotki. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Internet światłowodowy Tauron

@marder czasami takie sytuacje mają miejsce, ale nie można tego brać za pewnik. Lepiej samemu pilnować.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Internet światłowodowy Tauron

@ketrasaArtur można dzwonić, pytać lub samemu obserwować czy światłowód już jest podwieszony na ulicy pod warunkiem że się odróżnia kable telekomunikacyjne od energetycznych.