Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Dzień dobry,

przychodzę z zapytaniem o termin w którym dostępny będzie Internet Światłowodowy z projektu POPC2, moja lokalizacja to: PODREGION 64 - SZCZECINECKO-PYRZYCKI część A: Świdwin Poznańska, wcześniejsze ulice mają dostęp do usługi a moja jeszcze nie, prace na wcześniejszych ulicach dawno się skończyły i chciałbym wiedzieć czy w mojej lokacji będzie dostęp i kiedy. Pozdrawiam.

 

 

______________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

73 ODPOW. 73

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

@Stalowy7 sprawdz swoj adres na https://mapbook.uke.gov.pl/


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Mój adres znajduje się na liście i data wskazuję na 20201231000000, co dalej mam myśleć ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Nic.

Tak będzie  najlepiej! 😂😂😂

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Więc o co chodzi ??


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Tak więc ??

Co może być nie tak ??


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

W Świdwinie na zatorzu jest zrobiony zaledwie kawałek Szczecińskiej mniej więcej do momentu obu sklepów za rondem. Dalej na Szczecińskiej od zeszłego roku pod niektóre adresy jest ułożona jedynie mikrokanalizacja. Na Szczecińskiej aktywnych jest tylko 7 adresów, oraz kilka na Opolskiej, inwestycja jest obecnie w toku. Nic się nie dzieje obecnie, bo jest duży nacisk na robienie wsi. W kwietniu mają robić wsie w gminie Sławoborze. Na Świdwin mają wpaść w maju, będą kontynuować rozbudowę sieci w mieście, ale nie wiadomo czy na zatorzu czy w innych częściach miasta. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

@Stalowy7 myśleć masz to, że Beneficjent nie dotrzymał terminu realizacji. Możesz napisać maila z zapytaniem do Zespołu POPC o przybliżonym terminie dostarczenia, tak jak ja zrobiłem ( otrzymałem odpowiedź pi 2 tygodniach)  oraz śledzić wpisy na stronie Orange w zakładce projekt POPC. Mój termin minął w lipcu ubiegłego roku...ja to dopiero mam o czym myśleć...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

Dzięki i jeszcze raz dzięki za pomoc w uzyskaniu informacji, i przepraszam za swój nie profesjonalizm. Pozdrawiam i tak jak sobie życzę cierpliwości.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52606
  • 600

Informacje odnośnie POPC2 - region Szczecinecko-Pyrzycki

@Stalowy7 pomagamy jak umiemy i traktujemy sprawy tak jakbyśmy sami je musieli rozwiązać. W końcu nie raz się z tym stykamy na własnym podwórku...mamy troszkę więcej doświadczenia, które Wam przekazujemy i tyle...