Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fiberhost ekipa lubelskie powiat lubartowski

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 31
  • 0

Fiberhost ekipa lubelskie powiat lubartowski

Światłowód FH doziemnie doprowadzony do budynku, zakończony wewnątrz małą skrzyneczka w pokoju na ścianie (5cm x 5cm) plus do tego ONT Fiberhost z informacją na obudowie "zakończenie światłowodu". Na tej instalacji upc dostarczało mi internet, innej instalacji nie mam 😉 stąd moja zagadka


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Fiberhost ekipa lubelskie powiat lubartowski

@marynajlb  może w grę wchodzi info o uwolnieniu zasobów i przekazanie informacji nowemu operatorowi o wolnej instalacji pod nową usługę. FH wykonał i administruje. Może w rejonie nie świadczył do tej pory usług sieciowych, a dla Orange i to dziewiczy teren? Może akurat punktu styku nie mają...bo tylko dla UPC na tym terenie świadczyli? 

Możliwości wiele... skoro masz już zaklepane w Orange, to tam sie dowiaduje. Trafisz na ogarniętego konsultanta, będzie wiedział gdzie wysłać monit 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 31
  • 0

Fiberhost ekipa lubelskie powiat lubartowski

Instalacja FH doziemna doprowadzona do domu, zakończona w domu skrzyneczką 5cm x 5cm na ścianie z tego wychodzi abonencki ftth podłączony do ONT podpisanego 'zakonczenie światłowodu Fiberhost' na tej instalacji UPC świadczyło mi usługi i na tej samej będzie Neostrada dlatego mam zagadkę po co znowuż dwie ekipy do instalacji 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13041
  • 53540
  • 622

Fiberhost ekipa lubelskie powiat lubartowski

@marynajlb  może ta ekipa od FH musi coś przełączyć, aby umożliwić dostęp po tym samym wloknie dla Orange?