Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

Anonim

Nie dotyczy

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

@slav72 @agat13 Wygląda to tak, że przyłącze znajduje się przy działce sąsiada, a moją działkę z sąsiadem dzieli pole, stąd ten dystans. Nie dzielą nas inne działki. Technicy będą kopać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12914
  • 53075
  • 611

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

@Anonim  pytanie czyje to pole i czy jest zgoda na kopanie. Czy będzie bezpiecznie dla kabla w przypadku upraw? Jak głęboko zakopią? W rurce osłoniętej czy w hdpe? 

Anonim

Nie dotyczy

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

Pole jest mojej własności, więc zgoda na kopanie będzie. Uprawy nie są już tam stosowane, a na reszte pytań nie znam odpowiedzi.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

@Anonim  jeżeli Twoje pole to spoko, na pewno przyjadą z minikopareczką i szybko opanują temat.

@agat13 podejrzewam że zastosują mikrorurkę i głębokość około 60-80 cm, mam nadzieję że będzie również taśma oznacznikowa.

Anonim

Nie dotyczy

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

Miejmy nadzieję, że będzie tak kolorowo. Zamówienie składane w lipcu i ciągle jest przekładane...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12914
  • 53075
  • 611

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

@Anonim  teraz już wiesz z jakiego powodu... 

Anonim

Nie dotyczy

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

No, tylko ciągle jestem zapewniany przez konsultantów, że napewno będzie.

Anonim

Nie dotyczy

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

No nic, pozostaje mi czekać...

Tylko co zrobić, jak znowu przełożą wizytę?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12914
  • 53075
  • 611

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

@Anonim  napisz tu  i tyle


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

@Anonim  mam propozycję (gdyby ekipa która ma się zjawić jednak stwierdziła że nie są w stanie tego wykonać - miejmy nadzieję że jednak tak nie będzie), propozycja polega na samodzielnym (przez Ciebie) wykonaniu części prac, a mianowicie wykonanie wykopu około 80 cm głębokości i ułożenie w nim zakupionej przez Ciebie mikrorurki z pilotem np. z tej strony Mikrokanalizacja - Mikrorury światłowodowe :: xbest.pl , przysypanie połową ziemi następnie ułożenie taśmy ostrzegawczej pomarańczowej zakupionej np. stąd Taśma ostrzegawcza "UWAGA KABEL ŚWIATŁOWODOWY" - EKOTEL (ekotelhurtownia.pl) , zasypanie wykopu do pełna, końcówki mikrorurki zaklejone taśmą klejącą (zabezpieczone przez piaskiem, wodą, itp) zostawić wyciągnięte z ziemi, jedna przy skrzynce OPP, drugą możesz wpuścić nawet przez fundament do domu (piwnica, garaż, itp) wtedy raczej żadna ekipa nie odmówi wykonania przyłącza do Ciebie. To tylko taka luźna propozycja z mojej strony.