Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

@Anonim  jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. 

Doczekasz sie w koncu realizacji ale moze to potrwac wiec tak jak ktos wyzej napisal zrób dokop od granicy dzialki do domu (wystarczy kopac na głębokość 50cm). Ja bym w zadne rurki sie nie bawil jak ci szkoda kasy.

Te kabel który masz zakopany przy dzialce jest przeznaczony do instalacji doziemnej.

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

Myślałem że mi coś umknęło 😉, ale przeczytałem dokładnie cały temat i jakoś nigdzie nie mogę znaleźć tego że kolega ma zakopany przy działce kabel przeznaczony do instalacji doziemnej 🤔, no chyba że ślepnę na starość 😁.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

@slav72  sam pisałeś o minikoparce wiec wnioskuje ze w powietrzu kopac nie beda 😋 a bylo gdzies napisane ze linia napowietrzna?
autor postu sam napisal ze technicy beda kopac.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

Pisałem o koparce gdyż kolega mówił że będą kopać a odcinek jednak dość długi (około 150 metrów), z tym że o kablu nikt nie wspominał, a tylko o przyłączu obok sąsiada (podejrzewam że chodzi o OPP). W związku z tym że ekipy może odstraszać spora odległość zaproponowałem aby @Anonim wykonał część prac (zakopał rurkę ochronną z pilotem na problematycznym odcinku) i przy tak wykonanych pracach przez kolegę raczej żadna ekipa nie odmówi wykonania przyłącza.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym


@Anonimnapisał(-a)

Witam, za tydzień ma się zjawić u mnie grupa techników, którzy mają zamontować światełko. Zauważyłem jeden problem, a mianowicie dystans między przyłączem, a moim domem. Jest on dosyć duży (150m w przeliczeniu). I tutaj stawiam moje pytanie: czy ten dystans jest jakimś problemem?


Dużo zależy od tego o jakim przyłączu mówimy. Jeśli w ramach programu POPC i twój adres jest ujęty w bazie lub znalazł się w puli adresów dodatkowych to tak ekipa prędzej czy później się pojawi i wykopie 150 metrów. Jeśli jednak mówimy już o zakończonej inwestycji i teraz chcesz się jako kolejny klient dołączyć to szanse na to są zerowe. Żaden monter tego Ci nie wykopie. 

Anonim

Nie dotyczy

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym

Jestem w POPC 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Dystans między przyłączem a domem jednorodzinnym


@Anonimnapisał(-a)

Jestem w POPC 🙂


To 👍