Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Dostępność światłowodu

Na górze zakładka dla małych firm. Tylko jak pisałem - coś jest nie tak z adresem na Bohomolca bo raz wyrzuca 20 mega, raz światło. (sugeruję też wylogować się na portalu orange.pl)
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu


Piotrekk85 napisał(-a):
Na UKE + www orange w wersji dla firm.  

@Piotrekk85Czy ja też mogę to sprawdzić ze swojej strony na tych stronach co podałeś? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36297
  • 1366

Dostępność światłowodu

Każdy przecież może....

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Formularz https://oferty.orange.pl/internet nie działa?

Nie mogę wpisać miasta 😞


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Dostępność światłowodu

@panaho Dzięki za informację zgłaszam ten problem.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Dostępność światłowodu

@Mikołajteż już go dziś zgłosiłem mają się tym zająć jako oczywisty błąd po ich stronie. Dlaczego nikt tego nie przetestował? :<


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 37
  • 0

Dostępność światłowodu

@Arturczy nadal nic nie wiadomo w kwestii Os. Kwiatowego w Poznaniu?

Na stronie zapisywałem się już dwa razy (co ciekawe, za drugim razem napisało, że jest 1 zgłoszenie tylko na moją lokalizację...), ale póki co telefon milczy, nikt się z ofertą czy jakąś informacją nie dobija.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dostępność światłowodu

@Kżyho, dopiero, gdy termin udostępnienia jest pewny na 100%, czyli na kilka tygodni wcześniej pracownicy w salonach i na infolinii są w stanie potwierdzić, że będzie i kontaktują się z zainteresowanymi.
Co do zapisywania się na stronie to nie przejmuj się liczbą zgłoszeń - strona była przebudowywana niedawno i mamy sygnały, że po tym remoncie zgłoszenia sprzed remontu nie zliczają się na stronie, ale dane nie zostały utracone i zespół zajmujący się nowymi inwestycjami jak najbardziej bierze je pod uwagę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 37
  • 0

Dostępność światłowodu

@Arturno ale czy Ty w swoich źródłach masz jakiekolwiek informacje, że coś się w ogóle tu faktycznie dzieje i że w jakimś najbliższym czasie jest szansa na łącze od Was? Czy jest sens dzwonić co jakiś czas na infolinię i pytać, czy też skoro jestem zapisany na stronie, to jak tylko się informacja o dostępności łącza w mojej lokalizacji pojawi to faktycznie ktoś od razu zadzwoni?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Dostępność światłowodu

@Kżyho, wg. mojej wiedzy obecnie nie ma sposobu na to, aby dowiedzieć się szybciej niż kilka tygodni wcześniej, że będzie dostępny Orange Światłowód. Nie musisz dzwonić, jeśli zostawiłeś swoje dane kontaktowe w formularzu.