Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Dostępność światłowodu

To może zadajcie jakieś pytanie. Bo wątek dotyczy strony www do sprawdzenia dostępności...

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 43
  • 19
  • 0

Dostępność światłowodu

Ciekawostka !!!

około 7 miesięcy temu wysłałam na adres mojego budynku 2 zgłoszenia na światłowód i informacja jaka się pojawiła to cyt.:" 2 zgłoszeń w Twojej okolicy"

jakież było moje zdziwienie dzisiaj, gdy po wypełnieniu z ciekawości ponownie zgł. na ten adres na stronie: http://oferty.orange.pl/internet/ pojawiła się informacja cyt.:"1 zgłoszeń w Twojej okolicy"

 

Co się stało z wcześniejszymi zgłoszeniami ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Dostępność światłowodu


Piotrekk85 napisał(-a):
To może zadajcie jakieś pytanie. Bo wątek dotyczy strony www do sprawdzenia dostępności...

Chcesz pytanie? To proszę. Warszawa, ul Bohomolca 15. Jest dostępny światłowód czy nie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Dostępność światłowodu

@Kierus57: wg ogólnodostępnych baz adres jest w zasięgu światłowodu. Choć jest jakiś problem ze złożeniem zamówienia przez stronę www na ten adres. Poza tym sam chyba pisałeś o nim w innym wątku? Więc chyba możesz na miejscu zweryfikować to lepiej. Edit: można złożyć zamówienie przez www tylko na firmę, na osobę prywatną jest jakiś problem z adresem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Dostępność światłowodu

@Piotrekk85na której stronie to sprawdzasz?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Dostępność światłowodu

Na UKE + www orange w wersji dla firm. Tylko trzeba dwa razy zweryfikować adres bo za pierwszym wchodzi tylko do 20 mega.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Dostępność światłowodu

@Piotrekk85, widzę,że muszę wrzucić nowy skan z najnowszej odpowiedzi ( z tego miesiąca) na instalację światłowodu przy ul. Mysłowickiej 1. Jak myślisz, jaka jest odpowiedz Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36829
  • 1370

Dostępność światłowodu

Jakieś lanie wody?

PS. Mam prośbę o uporządkowane dyskusji. W sprawach związanych z Twoim adresem jest oddzielny wątek.Tu rozmawiamy o samym sprawdzaniu i stronie www. Nie ma chyba sensu powielać dyskusję w kilku miejscach.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Dostępność światłowodu

Racja. Tylko, że system sprawdzania adresów nie działa prawidłowo. Przechodzę do tematu Mysłowicka 1. Tam jest odpowiedź ze Skierniewic.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Dostępność światłowodu


Piotrekk85 napisał(-a):
Na UKE + www orange w wersji dla firm. Tylko trzeba dwa razy zweryfikować adres bo za pierwszym wchodzi tylko do 20 mega.

@Piotrekk85Jak mogę sprawdzić dostępność światła dla firm?