Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Dziwne, że dzwonią i sprawdzają ilość osób zainteresowanych - do mnie nikt nie dzwonił 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

To zależy od obszaru i wielu czynników.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Dostępność światłowodu

Mysle ze, Te telefony to nie weryfikacja czy chcesz czy nie być w zasięgu sieci. Nie wiem czy wszędzie (w większości tak ) ale są zbierane ankiety. 

Wszystko zależne jest od rodzaju inwestycji. Np z projektu popc robią przyłącza bez jakichkolwiek ankiet które są za to zbierane przy projekcie  gdzie Orange kładzie sieć z własnych pieniędzy 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Infrastruktura pod światłowód jest już zrobiona bo na początku roku widziałem firmę (sprawdziłem czym ta firma się zajmuje) która kopała niedaleko mojego domu,a do tego jeszcze są studzienki po TP. Więc po prostu będę czekać i myślę że w październiku coś się ruszy. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Chciałbym dowiedzieć się o mozliwosć podlaczenia światłowodu przy ul. Żelazna 23 w Radomiu ( 26-600). Kiedy bedzie taka mozliwosć?

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Tam juz dzwoniłem i sprawdzałem. Natomiast odnośnie planowanych inwestycji nikt nic nie wie. Myslałem, ze ktos tu może coś wiedzieć. wiem ,ze jest to tylko pobozne zyczenie ale spytac zawsze sie mozna:)

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@atikus11Możesz też sprawdzić na tej mapie planowana inwestycja POPC https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Normalnie witki opadają na takie coś.......... To jest parodia niecałe 100 m jest dostępny a u mnie......?


Przechwytywanie.PNGPrzechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Dostępność światłowodu

Nie da się okablować wszystkich adresów naraz.