Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Anonim

 

Za 3 dni miało być światełko ale znów nic nie widać w tym kierunku żeby robili 😞 jakaś masakra z tym Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 60
  • 1

Dostępność światłowodu

Witam.. W temacie zasięgu.. Mapa pokazuje faktyczny zasięg światłowodu? 🙂 Pytam,bo akurat na mapie mój adres widnieje jako ten,pod którym można zamówić światłowód ale z kolei w konfiguratorze orange love,gdy podaje ten sam adres to możliwości nie ma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Dostępność światłowodu

Może zaszła jakaś zmiana nazwy ulicy czy numeracja domów. Najlepiej podpytać na czacie http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@sarzzZobacz tutaj wyszukiwarka.uke.gov.pl/ lub zapytaj się na BOK przez czat

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 60
  • 1

Dostępność światłowodu

Dzięki panowie. Skorzystałem z czatu.. Sytuacja przedstawia się tak. Równo 5 maja panowie monterzy (?) zjawili się pod blokiem w celu startu instalacji światłowodu (o ile dobrze to określam? btw pozdrawiam i dodam,że jak widać panowie Ukraińce też potrafią!). Planowany koniec 25 maja. Dziś mamy 28 na mapie zasieg.orange.pl widnieje moja lokalizacja a więc jak widać orange potrafi 🙂 Zamawiam 🙂

Pozdrawiam!

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

No i znów jestem rozczarowany 😞 

 

wczoraj zgłaszałem awarię VDSL zrywania internetu no i zadzwoniłem na magiczny numer 510100100 podałem automatowi pesel i słyszę ... Mamy dla ciebie świetną wiadomość, Jesteś w zasięgu Orange Światłowód więcej informacji udzieli nasz konsultant  .... wszystko pięknie i zgłaszam konsultantowi awarię i mówię czy już mogę zamawiać światłowód bo już nawet wasz automat telefoniczny mówi mi o ofercie że jestem w zasięgu ..... sprawdza i mówi że około 20 czerwca mam mieć Światłowód 😞   co się z nimi dzieje że tak przeciągają. Czekam już od 20 Kwietnia (pierwszy termin) 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Dostępność światłowodu

inni czekaja pol roku mimo tego ze juz wlasciwie instalacja wykonana 😉
mozna powiedziec ze jest taka zaleznosc "tam gdzie nie chca ftth to juz dawno jest a tam gdzie chca nadal nie ma". jak czlowiek slyszy powod dlaczego nie oddano lokalizacji to nie wiadomo czy smiac sie czy plakac


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Nam juz od 3 lat obiecuja swiatlowod w lokalizacji naprawde malo prawdopodobnej zeby to mialo miejsce, ale hardo za kazdym zgloszeniem awarii "za pol roku swiatlowod", "za rok swiatlowod." Gdybym miala jakakolwiek inna opcje to bym juz dawno zrezygnowala z Orange. Najbardziej denerwuje fakt, ze osoby w domkach 3-4 ulice dalej maja dostep a nam dopiero teraz ktos bedzie instalowal przewody. Mam nadzieje, ze aktywuja to dosyc sprawnie. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

Ja niedawno odebrałem telefon od Orange i usłyszałem że 60% zainteresowanie to jest za mało......musi być minimalnie 85%Emotikon: sfrustrowany Jak by zainteresowanie wynosiło te 85% to wtedy pod koniec roku by podłączali....Więc cały czas będę jechać na miedzianych.....

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@mastur To niech sąsiedzi składają deklaracje chęci na podłączenie światłowodu. Nie jest wiążące z umową a będziesz miał większe szanse na światełko.