Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Rommie Jak ci zależy na rabacie to może vdsl do 80Mb ? A jak pojawi się opcja na FTTH to przejdziesz bez problemu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Zamiana jest bez problemowa? trudno mi w to uwierzyć... Poza tym średnio się to opłaca, bo neo jest znacznie droższe w skali całego abonamentu (24 miesięcy), oraz to neostrada, a to wystarczający powód, by nie brać tej oferty.

 

I dochodzi do tego niewiadoma, bo orange to dziwny twór, zatem nigdy nic nie wiadomo. Fakt, że instalacja została wykonana nie oznacza, że nie pojawiły się jakieś nieprzewidziane okoliczności, które mogą stanowić problem, bo oczywiście uzyskanie jakiekolwiek informacji jest niewykonalne.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Rommie Jak bym miał, możliwość podłączenia się do tego operatora sieci ATMAN to bym się nie zastanawiał, dlaczego, bo ma symetryczne łącze i mały ping. Chyba wiesz, dlaczego powstał temat na blogu Orange, który ci podałem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Światłowód to światłowód, zatem pingi nie powinny być znacznie gorsze. A w kwestii symetryczności wydaje mi się, że przeżyłbym pogorszenie się mojego pirackiego ratio, a do codziennego użytkowania 10Mb up jest więcej niż wystarczający. Z kolei rabat na abonament komórkowy na poziomie 65zł przez cały okres umowy jest wystarczającą zachętą 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Rommie Widzę że twoja lokalizacja już jest dostępna na mapie Orange.

 


Przechwytywanie1.PNG

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

hahaha, zabawne... Wiedziałem, że tak będzie, że niedługo po podpisaniu umowy uruchomią możliwość przyłączenia, ale niestety podpisałem już umowę na telefon stacjonarny, żeby uzyskać rabat orange open extra, zatem za późno... wielka szkoda. 

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Rommie Zobaczysz jak działa Internet u sąsiadów jak będą go mieli u siebie. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

O ile ktoś będzie mieć, bo jak pisałem w trakcie zgłaszania zainteresowania dostałem mail zwrotny, że jestem pierwszą osobą zainteresowaną z tego adresu... A raczej opłacalność jest teraz mała, bo rabat open orange zniknie, chyba że ktoś da się namówić na Love. Osobiście nie będę już brał Internetu, skoro mam telefon stacjonarny, który średnio mi potrzebny, ale abonament i tak pójdzie w dół.