Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@juzewCo do pojawienia na mapie to się nie zgodzę z tobą.

mapa.PNG 


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Dostępność światłowodu

@Rommie a pod jakim adresem tą instalację kładą ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2354
  • 103

Dostępność światłowodu


vdsl2 napisał(-a):

A najlepsza opcja dla światłowodu jest 100MbEmotikon: Bardzo szczęśliwy nie wieksze 300/600Mb.


@Anonim A może byś uzasadnił? Przecież to jakieś bzdury...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 70
  • 96
  • 2

Dostępność światłowodu

@Anonim - no u Ciebie było tak, a u mnie inaczej. Dlatego napisałem, że nie ma co uogólniać o 3 miesiacach itp tylko najlepiej zgłosić się po ofertę bezpośrednio do operatora, ze wskazaniem, że w bloku instalacja już jest i chce się z niej skorzystać. Ja tak zrobiłem, mimo że na stronie była u mnie dostępność tylko "po miedzi" i kilka dni później miałem u siebie działającą usługe na światłowodzie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

@RaDo_sny  blok przy ul. Broniewskiego 99, Łódź, Polska. 

 

W poniedziałek wykonano instalacje w budynku (bo kartka z informacją o udostępnienie klatek i piwnic została już usunięta), a sam światłowód leży od 2-3lat. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 132
  • 112
  • 6

Dostępność światłowodu

Orange robi bardzo dziwne ruchy. Podpisali na pewnym osiedlu umowe na wszystkie bloki. Od roku nic sie nie dzialo. Ostatnio dostalem informacje ze do konca maja projekt zostanie zakonczony. Potem przesuneli to na koniec czerwca. Do dzis nic nie zrobili i data okablowania jest "nieznana" i nie planuja go!!! Czy umowa przypadkiem nie zobowiazuje Orange do wykonania okablowania budynku w jakims czasie po jej podpisaniu?


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Dostępność światłowodu

@Rommie z tego co udało mi się ustalić to na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze żadnej umowy podpisanej ze wspólnotą czy tam zarządcą budynku także termin zapewne będzie odległy.

 

@mmmmmm o ile taka umowa jest podpisana to termin zapewne jakiś w niej wskazany jest. Natomiast może też tak być, że jest to na etapie planowania i była tylko wstępna akceptacja wspólnoty.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

tego się nie spodziewałem, nie ma podpisanej umowy a wykonywana jest instalacja w budynku? Orange zaprawde jest dziwną firmą...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2354
  • 103

Dostępność światłowodu

@Rommie Jesteś właścicielem mieszkania w bloku ? Jeżeli tak, to idź do wspólnoty mieszkaniowej i zarządaj wglądu do dokumentacji dotyczącej Orange. To twoje prawo.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

@Rommietak samo jak Vectra.Mam nadzieje że masz fotki tej informacji o instalacji od Orange.