Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 7
  • 0

Dostępność światłowodu

Bo osobiście już sam nie wiem jak na to patrzeć.. Salon w 2015 stwierdził że FTTH będzie w trzecim kwartale 2016r. co potwierdził z początku roku przed przedłużaniem umowy, potem w 2018r. że jednak obsuwa ale na pewno w połowie już będzie.. nic nie ma.. ale jak w ubiegłym roku podano mi że z początkiem tego roku i jeszcze w Lutym (oczywiście podczas przedłużania umowy) utwierdzano że będzie.. a w Kwietniu jak się udałem to nagle "że nie wiadomo kiedy i czy wgl.: " - potem postanowiłem się zagłębić w temat i zapytałem na oficjalnym fanpage Orange na fb - stwierdzono ze brak planów (czyli skoro teraz brak to ich w ogóle nie było - skąd SALON brał te informacje?! ) .

Podałbym link do artykułu o jednej z dzielnic mojego miasta które podobnie zostało "poinformowane" ale nie jestem pewny czy to nie naruszy regulaminu. Mi dłużej to obiecywano bo im teraz by wyszło z 2 lata mi 5.. .   W 2022r. żegnam tę sieć bo to nie jest moim zdaniem uczciwe, szczególnie że należę do osób wyrozumiałych i spokojnych, potrafię zaczekać, rozumiem opóźnienia ale w chwili obecnej uznałem że zbyt długo ufałem lokalnemu punktowi sprzedaży. 

Dodam od siebie że usługa TV i Mobilna jest jak najbardziej w porządku ale najczęściej korzystam z usługi stacjonarnej i mam spore zapotrzebowanie na pobieranie / wysyłanie (udostępnianie) - sama usługa jest dosyć stabilna, porównując wiele innych osób i lokalizacji - nie powiem , mi w miarę chodzi choć potrafi zerwać połączenie internetowe (TV na IPTV nie zrywa)  a mobilne (które i tak mimo wszystko pozostawię w Orange) potrafi wyciagnąć od 40-100Mb/s także tu jest dobrze, nawet za dobrze jak na smartfona 😉 

Tylko po co stosowanie tego typu praktyk? W Całej Polsce nie tylko u mnie również wiele osób dostawało podobne informacje.. Jak to możliwe że nic z tym nie robią?  Sieć wewnątrz siebie powinna dbać o wiarygodność i zaufanie klienta a nie o jak najgorszą opinię. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 107
  • 0

Dostępność światłowodu

Dlatego się nie podpisuje umowy na internet i telewizje na 2 lata. Internet mobilny może zwolnić do 0,8 mb/s z powodu przeciążeń lub pojawi się konkurencja na rynku, która da lepsze lub tańsze usługi. Kara za rok to 950 zł a oszczędność to 120 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

Dostępność światłowodu

nie podpisuje się tez z innego powodu. Nagle na eNodeB z jakichs wzgledow wylacza nosna i stacja staje sie prawie wylacznie glosowa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 62
  • 1

Dostępność światłowodu

Też chyba napiszę do rzecznika, choć internetu używam nie do gry, ale zdalnej pracy, a moja córka do nauki. W czasie lockdownu z trudem dawaliśmy sobie radę na neostradzie osiągającej w porywach 5 Mb/s. A światłowód przechodzi nie kilometr dalej, tylko pięć metrów od mojego domu...  :(((


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Dostępność światłowodu

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/z-trzech-slupow-do-domu-czyli-swiatlowod-dla-piotrka/

 

Rzecznik załatwił że całe osiedle podłączyli w... uwaga !... 20 dni. Dowcipniś Bałtroczyk jeden... 🙂  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Dostępność światłowodu

to jak tak, to ja poproszę moją córę, która ma 6 lat, że ona też chce mieć włókno. Może rzecznik ulituje się nad dziewczynką, która płacze, bo neostrada 10Mb/s nie wyrabia z ładowaniem bajek i piosenek na YT/Netflix. To jest dobry pomysł 🙂 !


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu

Zalew listów od dzieci piszących na Skierniewice incoming 

żeby tak szybko odpowiadali na inne listy 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Wojtek nie pracuje w Skierniewicach 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Dostępność światłowodu

@Piotrekk85 

to on ma jakaś osobną skrytkę pocztową?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Nie, ale skuteczniej jest adresować na inny adres 🙂
Ale Wam nie podam jaki 😄

PS. Na Twitterze ktoś zrobił "śledztwo", nie wiem na ile wiarygodne, że podane adresy były wcześniej zaplanowane. Nie wiem, ile w tym prawdy.