Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

A kto jest administratorem budynku? Wspólnota, spółdzielnia?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 1

Dostępność światłowodu

Administrtorem budynku jest miasto, ale juz zgode od miasta dostali skoro pociągneli kabel od słupa do mojego miszkania, mam juz gotowe gniaazdko wystarczy włączyć usługe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Być może jeszcze trwają jeszcze formalności. A na infolinii nie mają planów?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 1

Dostępność światłowodu

Nie mają planów. Nie wiedzą nic, proponują mi lte... A co do formalności to nie wiem co im jeszcze zostało do zrobienia, mam juz instalacje w domu od 4 miesiecy a instalacja na ulicy juz jest przetestowana i odebraana skoro część budynków do niej podłączonych juz ma swiatło.  A te budynki ze swiatłem były podłączane 2-3 miesiaace po moim podłączeniu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Na mapie zasięgu nie ma jeszcze żadnego punktu z Oleckiej i bocznych, wynika z tego, że inwestycja na tamtym obszarze nie została jeszcze zakończona.

 

Kabel jest ale nie ma możliwości zamówienia usługi bo albo nie ma wolnych ekip albo jakieś papiery jeszcze gdzieś wiszą. To jest korpo, nikt tam się nie zastanawia nad konkretnymi lokalizacjami, jesteś jednym wierszem w Excelu i dopóki formuła cię nie przepuści nic nie poradzisz 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Mnie orange zwodził już z górką trzeci rok, ale to się kończy. Dzisiaj miałem zdrową polewkę: dzwoni pani od pomarańczowych i informuje mnie, że mogę przedłużyć umowę. Pytam pani jakie warunki mi oferuje, ta na to, że 20Mbps w tej samej cenie... Ja na to, że cieszy mnie dbałość orange o mój humor, ale że proszę mnie zbyt mocno nie rozśmieszać, bo przy takiej dozie śmiechu to mogę dostać zajadów a nawet się udusić ;P, po czym podziękowałem i rozłączyłem się.

Umowa trwa do kwietnia, na klatce mam już światełko konkurencji, kwestia odbiorów i wchodzą z umowami.

Czyli tak jak mówiłem, nie dbacie o klienta? To na pomarańczową trawkę! Ponadto cena korzystniejsza niż w orange.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Warto poczytać o różnych przygodach :cathappy:
https://www.telko.in/orange-niechlujnie-budowal-siec-z-popc-w-gminie-wilga

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Dostępność światłowodu

U mnie podobnie, nic nie zmieniło się od dobrych 3 lat. Światłowód został rozbudowany na pobliskim osiedlu, oraz uwaga na sąsiedniej ulicy. Wypełnianie głupich formularzy, dzwonienie i dowiadywanie się, dopominanie nic nie dało. jpge.jpg


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

Dostępność światłowodu

Od Nexery również nie dowiedziałem się niczego interesującego. 

 

2239C065-F6B5-426B-B210-C04CD6C8E2B8.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Dostępność światłowodu

Dlaczego piszesz do Nexery, jestes na liscie ich planowanych adresow, lub na wyszukiwarce/mapbook na stronie uke? Jesli nie Nexera nie ma nic do powiedzenia, oni dzialaja wylacznie w ramach POPC (czyli adresach ustalonych przez UKE), swoja drogi oni moze wchodza do miejscowosci gdzie jest Orange ale na zupelnie innych osiedlach.