Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

Sprawdziłem te wykazy i w żadnym nie występują te ulice które zgłaszałem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Po raz trzeci staram się napisać negatywną opinię o Orange i coraz bardziej chce mi się śmiać 😀 Dwie poprzednie zniknęły, więc potwierdza to stwierdzenie z ostatniej, że o Orange albo dobrze, albo wcale. Całe szczęście mam screeny i w wypadku usunięcia przez cenzurę tego, trzeciego już, wpisu, zamieszczę je jako reklamę "bezstronności" i "obiektywnego" podejścia firmy i jej pracowników do opinii użytkowników. Podajcie mi proszę konkrety, gdzie i w jaki sposób naruszam regulamin? Informuję jedynie o swoim niezadowoleniu z powodu okłamywania mnie przez pracowników w celu wciśnięcia usługi na następny okres i komunikuję swoją radość z powodu wejścia konkurencji z usługą, która od długiego czasu mami mnie Orange, oraz wolą zakończenia współpracy z nierzetelną firmą. Tyle w temacie. To też skasujecie, bo źle świadczy o waszym pracodawcy? Pod groźbą zablokowania mi konta? Śmiechu warte 😀

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

witam. u nas niedługo postanie światłowód od Asty i się bardzo cieszę że w końcu orange zniknie w północnej wlkp, bo nic nie robi w mniejszych miejscowościach oraz wsi internet do 10mb od orange to już będzie przeszłość a pakiet który będę miał to min 400 mb download

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

mam pakiet love w orange po starych kablach tp bo innego nie ma możliwości w mojej wsi ale gdy napisałem do Asty że w tym roku będę miał podłączony światłowód to aż podskoczyłem że szczęścia, tylko że przedłużyłem umowę z orange i za zerwanie umowy wyliczyli mi 2100 zł masakra


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dostępność światłowodu

wiesz może Orange będzie miała umowę z tym operatorem bo nie raz podpisują ze sobą umowy    ale nie ważne jaki operator rozumiem cie bo też zaczynałem od miedzianki 10mb/s 🙂 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dostępność światłowodu

@Pich70a w jaki sposób Cię okłamują? Zawsze możesz odwołać zgody i nie będzie takich kontaktów.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Tak samo, jak możesz przestać jeść wszystko co zawiera chemię, bo cię trują. Ciekawa odpowiedź, wymagaj ąca wielu przemyśleń. Jeżeli chcę mieć światłowód, to niestety jestem narażony na takie wałki. W wypadku odwołania zgód, byłbym ślepy i głuchy. Może, dla inteligentnych, bardziej oczywiste jest przeświadczenie, że firma postępuje uczciwie ze swoimi klientami?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Ponadto proponuję czytać ze zrozumieniem. Właśnie zamierzam wyfaksować się z tego chorego układu wraz z kilkoma sąsiadami, którym również nie odpowiada sposób traktowania klienta przez orange i w związku z tym wycofać wszystkie zgody na przetwarzanie danych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dostępność światłowodu

Zgody na przetwarzanie danych i tak nie wycofasz. Możesz wycofać zgodę do celów marketingowych/handlowych.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 13
  • 0

Dostępność światłowodu

A u mnie bez zmian "Obecnie nie jest dostępny światłowód ale Pańska ulica jest w planach".....a w sobotę sobie wyszedłem na spacer i widzę (sąsiednia ulica) stoi samochód z napisem Serwis Światłowodowy i widzę jak fachowcy kopią od studzienki TP lub teraz Orange do prywatnego domu.....Zastanawiam się co to znaczy? A sprawdziłem firmę i współpracuje z Orange.Czy to znaczy że na koszt osoby prywatnej podłączają?