Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 99
  • 0

Dostępność światłowodu

U mnie już dwa lata w wakacje strzeli od zarurkowania kanalizy 🙂 Olałem ich - wziąłem net od lokalnego operatora. Zwłaszcza, że nie zapowiada się na rychły koniec inwestycji.

Płacą mizernie to i nie ma komu pracować i to jest ich główny dzisiaj problem. Oczywiście rzucić na forum post o problemach administracyjnych jest najprościej i najbezpieczniej. Bo do reszty wstyd się przyznać 🙂

W związku z inwestycjami POPC brakuje i sprzętu i ludzi na działania komercyjne w rozsądnych stawkach. Trzeba czekać aż przewalą kasę z dotacji na największe inwestycje.

 

A na razie rower, plaża i czerpać słońca życzę 😛


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 54
  • 28
  • 0

Dostępność światłowodu

Można tak w wypadku nierejestrowanej rozmowy w salonie? Bezpośrednia rozmowa była bardzo przekonująca. 

Teraz sam zrezygnuję z usług, a i zabiorę ze sobą dwoje  sąsiadów, obecnych abonentów Orange. Taka mała zemsta, z pełną satysfakcją 😂😂😂


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Dostępność światłowodu

U mnie nie ma światłowodu a jest to Wrocław wszyscy mają(za wyjątkiem sklepów) a nasz blok 6 rodzin mimo iż jest obok centrali nie ma światłowodu ponad  0,5 roku temu złożyliśmy pismo zebraliśmy podpisy od wszystkich chętnych rodzin i nic nawet nie wiem kiedy będzie i dlaczego nie ma światłowodu o co tu chodzi ?

Na dodatek mieszkają tu sami pracownicy telekomunikacji oprócz jednego gdzie zostało sprzedane  na najem. Pani która zbierała podpisy już w ogóle nie odbiera... A mówiła iż przeprowadzenie to góra kilka rodzin a załatwienie to miesiąc dwa


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam Szanowne Koleżeństwo.

 

Kończy mi się umowa z UPC i akurat natknąłem się na info o promocji Orange1GB w dość atrakcyjnej cenie.

Niestety mojej lokalizacji nie ma na liście dostępności i nikt nie wie/nie chce powiedzieć czy w najbliższym czasie FTTH będzie dostępne. Warszawa (prawie centrum) Dzielna 11. Dookoła sporo domów z FTTH dostępnym.

Czy ktoś ma dostęp do jakiejś dobrej Szklanej Kuli i mógłby w nią zajrzeć?

 
 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Na tym forum nic się nie dowiesz. Jeśli w salonie, infolinii lub czacie nic nie wiedzą, to przez 3 miesiące do przodu najprawdopodobniej światła nie będzie.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Dostępność światłowodu

 Chciałbym wiedzieć co może być powodem szczególnie iż w tym samym budynku znajduje się firma zakładająca światłowody.... Jeszcze raz powtarzam wszyscy dookoła maja światłowody a u nas gdzie mieszkają byli oraz obecni pracownicy orange światłowodu nie ma. Jaki jest maksymalny termin oczekiwania wietrzność ?. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

A nie lepiej spytać się tej firmy?

Tu na forum nikt tego nie wie. A główna przyczyna to fakt, że nie da się okablować całej Polski w naraz. To proces na 15-20 lat jak nie więcej.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 2
  • 1

Dostępność światłowodu

Spróbuję tylko czy odpowiedzą Polski nie ale Wrocławia owszem to prawie centrum. Jakbym to nagłośnił to byłby wstyd na całe miasto firma która ma 1000 pracowników i obsługuje 9 województw regularnie wygrywa przetargi nie może położyć światłowodu na swoim terenie...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dostępność światłowodu

Nagłaśniaj - może coś ugrasz, może nie. W totka też ludzie wygrywają. Orange inwestuje najwięcej w Polsce - żadna firma nie wydaje tyle pieniędzy a niektórym mało. Są ludzie, którzy nawet 10 mega nie mają - niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość albo skorzystać z usług konkurencji.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 56
  • 0

Dostępność światłowodu

Wyjaśnił się brak dostępności światłowodu. Osoba opisująca pomyliła numery mieszkań z numerem domu i nie można było wpisać lokalizacji.

Wyjaśnienie sprawy trwało miesiąc. Technik ma być w środę.